Complain
balkonas, palėpė, rūsys, garažas su baldais, kabelinė TV Parduodamas dvieju aukštų namas su 27a sklypu. Privažiavimas asfaltuotas, teritorijoje yra ūkiniai pastatai, iškastas prūdas.
Šilalės r. |, Šilalės r. sav., Kaltinėnai, Slėnio g.
5 kambario
120 m²
45 000
2017-06-13
Daugiaurinka.lt
Complain
Šilalės raj. Kaltinėnų sen. Pasausalio km. labai ramioje ir gražioje vietoje parduodama gera, prižiūrėta sodyba kartu su 7,36 ha sklypu. Tai sodyba, vertinantiems natūralų gamtos grožį. * namas rąstinis, bendras plotas 99 kv.m., yra trys kambariai, virtuvė. * daug ūkinių ir kitų papildomų statinių – klojimas, rūkykla, tvartas, daržinė, įrankių namelis, šulinys, lauko pavėsinė ir kt. * didelis žemės plotas, kurio dydis yra 7,36ha, iš jų 6,99ha ariamos žemės, likusi dalis pievos, sodybinis sklypas. * namas tvarkingas, geros būklės, apšildomas krosnimi, naujai atvesta elektra, kieme iškastas šulinys, kuriame švarus vanduo, lauko tualetas; * pastatai ir žemė visada buvo prižiūrimi, niekas neapleista. * geras privažiavimas prie sodybos, prie ariamos žemės galima įvažiuoti papildomu keliu, sklypas ribojasi su keliu Nuomininkai – Kaltinėnai, Kražiai. * iki Kaltinėnų miestelio tik 5km, iki Gineikių 2km. Patogi vieta savo geografine padėtimi – nedidelis atstumas nuo Kaltinėnų miestelio ir Kryžkalnio, tai sodyba, užburianti savo ramybe ir jaukumu. Nedidelis atstumas nuo miesto, sodybą galima naudoti tiek poilsiui, tiek ir nuolatiniam gyvenimui, o didelis žemės sklypas – tai galimybė užsiimti ūkine veikla arba žemę išnuomoti. Aplinkui esančiuose miškuose gausu miško gėrybių, netoli Akmenos upė.
Šilalės r.,Pasausalio k.
3 kambario
100 m²
30 000
2018-08-14
Daugiaualginosnt.lt
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more