Pagėgių sav.Stoniškių sen.Šilgalių k.Pušyno g.parduodamas trijų kambarių butas antrame aukšte.Bendras buto plotas-76.84kv.m.Langai-plastikiniai.Namas-renovuo tas.Renovacija-pilnai išmokėta.Šildymas-kietu kuru (kiekvienas šildosi individualiai,katilinė-rūsio patalpose).Labai gražiai sutvarkyta teritorija,šalia-miškelis.Butui priklauso ūkinis pastatas kurio užstatymo plotas-823kv.m.Kaina derinama.
Šilgaliai Pušyno g. Pagėgių sav.
3 kambario
76.84 m²
12 000
2018-04-19
Daugiauplius.lt
tamsusis kambarys, mansarda, pirtis, sandėliukas, terasa su baldais, nauja statyba, gražios apylinkės, vandens telkinys Atsibodo miesto šurmulys ir milžiniškos nekilnojamojo turto kainos? Mes Jums siūlome naujos statybos moderniu ir skandinavišku stiliais įrengtą namą vaizdingoje vietoje. Namas yra ant kalno prie Šešupės upės, todėl pro namo langus atsiveria nuostabūs vaizdai į Šešupės upės vingius ir slėnį. Namas yra ramioje vietoje , geroje kaimynystėje, natūralios gamtos apsuptyje. Čia upe plaukioja gulbės ir antys, greta lizduose kalena gandrai ir pilkieji garniai, upės pakrantėje neretai pasirodo stirnaitės, o pačioje upėje gausu žuvies, todėl tai puiki vieta gamtos mylėtojams. Namas dviejų aukštų su didele mansarda į upės pusę (pietvakarinė pusė, todėl čia labai malonu leisti laiką) pirmame aukšte yra du dideli kambariai ir virtuvė, wc ir didelis dušas su pirtimi. Antrame aukšte keturi miegami kambariai, wc ir dušas. Namo interjere vyrauja ąžuolinės detalės, visi baldai pagaminti iš ąžuolo masyvo, o taip pat ir baras, durys, palangės, langai ir kt. Taip pat gausu antikvarinių daiktų. Visus baldus ir kitus daiktus parduodame kartu su sodyba ir lyg to dar būtų ne gana dovanų pridedame retro automobilį 1982m vw passat! Automobilis puikiai funkcionuojantis, gerai išlaikytas. Kviečiame išbandyti!
Šakių r. |,Šakių r. sav.,Šilgaliai
6 kambario
200 m²
78 000
2017-05-17
Daugiaurinka.lt
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more