Parduodami du sklypai , kuriu bendras plotas 523 arai. Sklype yra tvenkinys. Yra geodeziniai matavimai . Yra projektas . Suprojektuota sunkiojo transporto remonto dirbtuves , poilsio aikstele, degaline . 4km iki Marijampoles miesto . Parduodamo sklypo adresas : Marijampolės sav., Sasnavos sen., Puskelnių k., Kauno g. 190 LT-68105. Pasiulymus su kaina siuskite el. pastu : *** Smulkesne informacija telefonu + 37068642499 PARDUODAMA SKUBIAI ,TODEL KAINA DERINAMA.
Puskelniai Kauno g. Marijampolės sav.
17 700
2018-06-10
Daugiauplius.lt
Sodas su mūriniu nameliu Sb "Pasaga" Parduodamas 6a sklypas su nameliu SB "Pasaga" Pylimo g. 15-oji , geras privažiavimas , vaizdinga vietovė - matosi kanalas , daug žalumos. Padaryti kadastriniai matavimai . Gerai dera lazdynas, obelys, vaiskrūmiai, aplinkiniai kaimynai prižiūri savo sodus. Namas 55m2, mūrinis , labai geri pamatai -gilūs ir platūs, galima plėstis į viršų. Pirmame aukšte betonuotos grindys , yra židinys ir pečius su kokline sienele bei išmūrytu liuptuku pagulėti ir pasišildyti šaltuoju metų laiku, lubose žalias atsparus ugniai gipsas. Prieškambaryje yra sandėliukas, kur galima įsirengti wc bei laiptai į antrą aukštą. Elektra įvesta trifazė , nepajungta. Apšiltintos lubos tarp pirmo ir antro aukštų. Antrame aukšte didelis kambarys , praeina kaminas , kuris iš lauko naujai apskardintas. Taip pat erdvus dengtas balkonas su vaizdu į gamtą, kurį laiko storos betoninės kolonos. Namo išorinės sienos sumūrytos iš dviejų eilių plytų su oro tarpu , kurį galima apšiltinti. Po balkonu suformuota vieta terasai. Puiki vieta vasarojimui bei šiek tiek investavus gyventi nuolat . Iki Marijampolės 6km.
Marijampolės sav., Puskelniai
2 kambario
12 000
2018-05-09
Daugiauisikelk.lt
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more