Jei prakaitavimui skiriate savo brangų laiką ir jei jūsų tikslas yra numesti svorio, norite žinoti, kad tai tikrai verta jūsų laiko. Tačiau kalbant apie geriausius svorio metimo pratimus, painiava yra tikra. Kai kurie žmonės sako, kad kardio yra didžiausias kalorijų degiklis, o kiti prisiekia jėgos treniruotėmis. Tiesa, žmonės linkę išeikvoti daugiau kalorijų užsiimdami kardio treniruotėmis, pavyzdžiui, bėgiodami, nei kilnodami svorius. Tačiau anaerobinės treniruotės (galvokite apie svorius) išlaiko perteklinį deguonies suvartojimą po treniruotės arba kalorijų deginimą po treniruotės nuo kelių valandų iki dienų

Šokinėjimas su šokdyne

Taip, šis sprogimas iš jūsų žaidimų aikštelės praeities yra visiškas deglas. Be to, šokdynė puikiai lavina koordinaciją, blauzdos ir kulkšnies jėgą, pagrindinę jėgą, laikyseną ir širdies ir kraujagyslių ištvermę. Tai taip pat padeda didinti kaulų tankį, kuris apsaugo nuo kaulų retėjimo, osteoporozės ir kaulų retėjimo.

Idealiu atveju geriausias būdas pradėti šokinėti virve yra eiti lėtai ir daryti tai 20–30 sekundžių eilėmis. Įvaldę tą riešo brūkštelėjimą ir laiką, padidinkite greitį ir trukmę, kad sudegintumėte daugiau kalorijų.

Sprintai

Sprintas yra maksimalios pastangos, kurioms reikia daug jėgos iš sėdmenų ir pakaušio raumenų. Rekomenduojama bėgti maksimaliu greičiu apie 20 sekundžių, o tuomet sulėtinti greitį ir padvigubinti laiką.

Kikboksas

Kikboksas veikia jūsų viršutinę kūno dalį ir šerdį be didelio poveikio kojoms, todėl puiku, jei šokinėjant negalite šokinėti arba jums skauda kelius. Be to, įrodyta, kad kikboksas pagerina širdies veiklą, jėgą, judrumą, pusiausvyrą, koordinaciją, viršutinės kūno dalies tinkamumą ir aerobinę galią, remiantis moksliniais tyrimais. Ir būkime tikri: pataikymas į ką nors rimtai sumažina stresą.

Bėgimas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl bėgimas yra toks veiksmingas svorio metimo pratimas? Be to, kad dirba dideli kojų raumenys, jis turi didelį poveikį. Kiekvienu žingsniu turite nustumti savo kūno svorį nuo žemės. Jei tik pradedate (arba jei bėgimas pastoviu tempu vargina kulkšnis ar kelius), rinkitės bėgimo intervalus, kaitaliokite juos su lengvu bėgiojimu ar ėjimu. Jei pradedate bėgioti, naudokite darbo ir poilsio santykį 1:2 arba atsigaukite dvigubai ilgiau nei bėgiojate.

 

Parašykite komentarą