Tikėtina, kad pasaulyje yra žymiai daugiau nei 1000 šaudyklų.

Atsižvelgiant į pastaruosius penkerius metus, šaudyklų pajamos labai pasistūmėjo į priekį, išaugdamos ne mažiau kaip 2,2%. Amerikos šaudyklos netgi žengė įspūdingą žingsnį, surinkdamos virš 4,3 mlrd. dolerių, o jų pelnas 2023 metais dar išaugo papildomais 1,1%.

Nuo Koronaviruso išplitimo pradžios šaudyklos pastebėjo padidėjusią paklausą, nes žmonės turėjo daugiau laiko laisvalaikiui ir sportui. Didelę šios paklausos dalį galima priskirti bendram perėjimui prie darbo iš namų tvarkaraščių, kas suteikė vartotojams daugiau lankstumo ir laiko savo pomėgiams.

Kodėl vienos šaudyklos yra geresnės, o kitos ne?

Daug kas priklauso nuo šaudyklos vadovo bei bendruomenės, kuri apjungia šaudyklą. 

Kuo labiau šaudykla rūpi vadovui, tuo mieliau joje apsilanko klientai. 

Taip pat daug kas priklauso nuo asortimento bei paslaugų kiekio. 

Vienos šaudyklos turi kelias paslaugas, o kitos dešimtis arba netgi šimtus. 

Pavyzdžiui, šaudykloje „Ginklų klubas“ yra daugybė pramogų, apie kurias svajoja šaudyklos esančios užsienyje.

Juk šaudykla „Ginklų klubas“ yra ne tik šaudykla tai tikrų tikriausias klubas, kur renkasi vyrai, kad galėtų prasmingai praleisti laiką, be butelio alaus. 

Tačiau kiekviena šaudykla turi savų privalumų. Apžvelkime jas globaliu mastu, apžvelgdami žymiausias pasaulio šaudyklas.  

„DSTEAM“ ŠAUDYKLA: LENKIJA

Ar girdėjote apie „DSTeam“ šaudykla Gdanske, Lenkijoje?

„DSTeam“ šaudykla vertinama už aukštą paslaugų kokybę, profesionalų aptarnavimą ir saugumą.

Joje rasite modernius ir puikiai įrengtus šaudymo takus, o taip pat platų ginklų pasirinkimą.

Dar, čia organizuojami įvairaus pobūdžio mokymai ir šaudymo kursai pradedantiesiems ir pažengusiems.

Apsilankymas „DSTeam“ šaudykloje NUOSTABI IR NEPAKARTOJAMA galimybė tobulinti savo šaudymo įgūdžius ir sužinoti daugiau informacijos apie modernią šaudymo įrangą.

„BEN AVERY“ ŠAUDYKLA JAV

Ben avery šaudykla buvo įkurta 1957 metais.

Kažkada ji buvo vadinama „Juodojo kanjono“ šaudykla (angl. Black Canyon Shooting Range).

Tai viena šauniausių šaudyklų Amerikoje.

„Ben Avery“ užima 1650 akrų plotą Arizonoje, todėl tai yra didžiausia veikianti šaudymo įstaiga visose Jungtinėse Valstijose. 

Be 67 uždarų ir specializuotų vidaus šaudyklų, taip pat teritorijoje yra penkios lauko šaudyklos. Tad jeigu planuojate vykti atostogų į šiaurinę Finikso miesto dalį, Arizonoje, nepamirškite apsilankyti šioje ypatingoje vietoje ir turiningai praleisti laisvalaikį. 

Stovyklavietę galite įsirengti ir vietoje. Daugelis objekto apžvalgininkų giria ir mažas šaudyklos kainas. O ką jau kalbėti apie „Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos“ penkių žvaigždučių įvertinimą. Tai reiškia, kad „Ben Avery“ šaudykla ne tik teikia kokybišką poilsio patirtį, bet ir pelnytai yra priskirta prie „5 geriausios šaudyklos pasaulyje“ sąrašo.

„EL HACHAZO“ ŠAUDYKLA ISPANIJOJE

Nors „El Hachazo“ nėra standartinė šaudykla, ši vieta pagal kriterijus atitinka šaudykloms taikomus reikalavimus ir yra pateikiama „Tripadvisor“ sąrašuose, kaip labiausiai lankoma šaudykla Ispanijoje. 

Yra įvairių priežasčių, kodėl verta apsilankyti „El Hachazo“ šaudykloje, pavyzdžiui, čia galite:

– praktikuoti arba tobulinti savo įgūdžius,
– išbandyti įvairių tipų ginklus ir sužinoti apie jų galimybes,
– dalyvauti kirvių mėtymo varžybose ar renginiuose,
– smagiai praleisti laiką su draugais arba šeima,
– gauti medžioklės pažymėjimą arba išlaikyti medžioklės saugos kursą.

Svarbu pažymėti, kad šaudykla yra kontroliuojama ir saugi aplinka. Tačiau visada būtina laikytis visų šaudyklos taisyklių ir saugos nurodymų.

„El Hachazo“ buvo pirmoji Ispanijoje atidaryta vieta, kur praktikuojamas kirvių mėtymas. Čia išmoksite saugos standartų ir mėtymo 10 skirtingų tipų kirviais meno. Nuo 2018 metų šioje vietoje apsilankė daugiau nei 17 tūkst. lankytojų ir neįvyko nei viena nelaimė.

„GINKLŲ KLUBAS“ ŠAUDYKLA KAUNE, LIETUVOJE

Mažai kas tikėjosi, kad straipsnyje apie geriausias šaudyklas paminėsime Lietuvoje esančia šaudyklą.

Lietuva turi kuo didžiuotis!

„Ginklų klubas“ šaudyklos darbuotojai aistringai myli savo darbą ir mato jame prasmę. Todėl čia noriai atvyksta ne tik Kauno miesto ir jo apylinkių gyventojai, bet ir daugybė turistų iš Lietuvos bei užsienio.

– „Ginklų klubas“ šaudykla turi ypatingas taktinio ir pramoginio šaudymo programas paprastiems žmonėms (čia organizuojamos šeimos šventės, taip pat mergvakariai ir bernvakariai),
– šaudykloje vykdomi mokymai privatiems asmenims ir įmonėms, vedami įgūdžių tobulinimo kursai apsaugos ir kitų institucijų darbuotojams,
– „Ginklų klubas“ šaudykla yra Jungtinių Valstijų praktinio šaudymo asociacijos (USPSA) narė.

Šaudyklos personalas taip pat užtikrina, kad šaudykloje visada būtų saugu.

Šaudykla – puiki vieta ne tik susipažinti, bet ir smagiai praleisti laiką. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Ginklų klubas“ šaudyklos Kaune teikiamus pasiūlymus, skaitykite daugiau čia:  Šaudykla Kaune

Parašykite komentarą