Tikroji prabanga visuomet labiau jaučiama nei matoma. Ji neįrodinėja savo aktualumo, nepataikauja. Tai – praeitis ir ateitis vienu metu. Tikroji prabanga – tai leidimas sau iš tikrųjų būti savimi. Taigi, kaip kuriami laikui nepavaldūs dirbiniai bei, kaip susikurti savo šeimos relikviją?

Kuriame relikviją šeimai

Juvelyrika yra reikalinga tiek, kiek puošia ją nešiojantį asmenį, tačiau ji – nėra bižuterija, todėl puošti turi ne tik dekoratyviškai, bet ir vizualiai. Papuošalai turi saugoti, įprasminti bei ilgam išlikti. Juose svarbu viskas: nuo medžiagos pasirinkimo iki galutinės kompozicijos. Labai svarbu tai, kad papuošalas išliktų nepasiekiamas mados ir stiliaus kaitai, jog jis savyje užkoduotų tai, ką gali meno kūriniai.

Nors modernūs žiedai – labai dailūs ir akį traukiantys, visgi ir senoviniai žiedai yra tokie pat vertingi. Juk papuošaluose svarbi išliekamoji vertė ir reikšmė širdyje. Taigi, kuriant relikviją šeimai itin svarbu juvelyro gebėjimas būti atidžiam detalėms. Taip pat – autentiškumas. Juvelyras turi gerai išmanyti heraldiką, simbolikos bei šrifto komponavimą. 

Tam tikrų idėjų, kuriant savąjį žiedą, visuomet galima pasisemti iš jau pagamintų kūrinių: https://indivi.lt/suzadetuviu-ziedai

Inicialai žieduose

Mūsų ar mūsų mylimo žmogaus inicialai mus lydi visą gyvenimą. Jie yra unikali savasties dalis. Kalbant apie asmeninius inicialus, juk viskas gali keistis, tačiau tėvų duotas vardas keičiasi retai. Net ir mergautinę pavardę moterys vis dažniau pasilieka. Kartais per brūkšnelį prideda vyro pavardę. 

Pavardės turi savo kelią. Pavardė – bendras šeimos vardiklis. Būtent vardo ir pavardės pirmosios raidės – puikūs likimo ženklai, kuriuos labai gražu įprasminti relikvijose. Žinoma, tereikia mokėti viską gražiai įamžinti ir išsaugoti.

Jei neturite savo giminės heraldikos

Savąjį herbą galima susikurti bet kada. Net ir šiandien! Anot ekspertų, jo komponavimo principai turėtų skirtis ir nesikartoti nuo senovinių. Tiesiog nėra prasmės remtis senaisiais ženklais, kurie šiai dienai jau nebėra aktualūs. 

Sukurtą šeimos herbą galima gražiai įkomponuoti į vestuvinius žiedus. Jų idėjų galite pasisemti čia: https://indivi.lt/vestuviniai-ziedai

By Flatfy