Apie nekilnojamą turtą yra kalbama bei rašoma tikrai daug ir dažnai. Tikrai nemaža dalis lietuvių gyvena nuosavame būste arba jis priklauso bankui ir tikimasi jį galutinai išsipirkti po keleto metų. Taigi didelė dalis gyventojų siekia, kad naujos statybos butai būtų jų nuosavybė, todėl nuo pat pirmųjų gaunamų atlyginimų stengiasi atsidėti dalį pajamų ir kaupti jas būsimo būsto įsigijimui. Žinoma, sukaupti pradinį įnašą bankui daliai gyventojų, besikuriančių didžiausiame Lietuvos mieste nėra lengva, bet dirbant, taupant arba dar geresniu būdu norint uždirbti – tinkamai investuojant laikui bėgant tikrai pinigai prikapsi į kišenę.

 

Nereikia pamiršti ir kitos dalies mūsų šalies gyventojų, kurie uždirba tikrai įspūdingas algas ir gali kiekvieną mėnesį skirti ne vieną šimtą banko įnašams ar naujo būsto įsigijimui. Vis dar beveik pusė nuperkamų nekilnojamo turto objektų yra įsigyjama grynaisiais pinigais ir šiai daliai gyventojų net nereikia sukti galvos dėl banko paskolų ar pradinių įnašų. Tokiems žmonėms nauji butai Vilniuje tampa tiek pačių gyvenamąja erdve, tiek ir perkami būstai investicijai, t.y. nuomai. Visi puikiai žinome ir suprantame, kad gaunami pinigai už nuomą gali puikiai padengti banko paskolą arba būti puikus kasmėnesinis priedas prie gaunamo ir taip jau nemenko atlyginimo. Tuomet sekantį būstą bus įsigyti dar lengviau, nes greičiau prikapsės pradinio banko įnašo suma bei vėl bus galima generuoti naujas pajamas.

 

Nors bankai šiuo metu ir kelia paskolų palūkanas, bet tai menkai sustabdo, kur ir kokie nauji butai Vilniuje yra nuperkami. Kiekviename miesto rajone klesti statybos ir būstai yra nuperkami sąlyginai gana greitai. Sakoma bei pastebimos tendencijos, jog būsimi naujakuriai taip pat gali kelti savo sąlygas būsto pardavėjams tiek dėl palankesnių pirkimo sąlygų bei norimo įrengimo, suteikiamų garantijų bei nuolaidų.

 

Tad jeigu ir Jūs jau kuris laikas svarstėte apie nekilnojamo turto įsigijimą didžiausiame Lietuvos mieste, tai tikrai nėra reikalo laukti, kada banko palūkanos sumažės ar nukris būsto kainos, nes to gali tekti tikrai labai ilgai laukti arba net ir nesulaukti.

Parašykite komentarą