Geras nakties miegas yra svarbus jūsų gerovei – tiek moralinei, tiek fizinei sveikatai.  Taigi, kaip užtikrinti, kad gerai išsimiegotumėte? Jūs investuojate į savo lovą. Nuo čiužinio ir antklodės iki patalynės pasirinkimo – kiekvienas elementas yra gyvybiškai svarbus ir turi įtakos geram jūsų poilsiui. Kalbant apie patalynę, patogiam nakties miegui pirmiausia turėtumėte rinktis 100 % medvilnę. Kodėl? Štai keletas patarimų.

Patalynės komplektai iš 100% medvilnės pralaidūs orui

Medvilnė yra natūralus audinys, sugeriantis drėgmę ir leidžiantis cirkuliuoti orui, todėl tai puikus pasirinkimas patalynei. Kai jūs miegate, jūsų kūnas šildys aplink jį esantį orą. Tai gali reikšti, kad pradėsite prakaituoti! Laimei, dėl medvilnės kvėpuojančių savybių ji sugers bet kokį prakaitą, leis šilumai pasišalinti nuo jūsų kūno ir palaikys jums patogią temperatūrą. Dėl pralaidumo orui vasarą medvilnė vėsins jūsų kūną, o žiemą – sušildys.

Patalynė minkšta ir patogi

Natūraliai minkštas ir purus pluoštas, nenuostabu, kad mūsų protėviai manė pradėti gaminti audinius iš medvilnės. Kai jis yra apdirbtas ir įaustas į audinį, jis tampa minkščiausia medžiaga – puikiai tinka patalynei. Labai svarbu jaustis patogiai miegant, o pasirinkti medvilninę patalynę reiškia, kad jūsų laukia tikras komforto jausmas. Ieškote ypač prabangios medvilninės patalynės? Tuomet satino patalynė kaip tik jums. „Satinas“ yra medvilnės pynimo struktūra, kuri turi minkštą, šilko pojūtį.

Kokybiškas pasirinkimas

Medvilnė gali būti minkšta ir patogi, bet taip pat neįtikėtinai patvari. 100 % gryna medvilnė gali tarnauti dvigubai ilgiau nei dirbtinės medžiagos, todėl tai tikrai yra investicija. Jei kažkas yra hipoalergiškas, tai reiškia, kad mažai tikėtina, kad tai sukels alerginę reakciją. Medvilnė yra natūraliai hipoalergiška, daugiausia dėl audimo būdo. Medvilninė tekstilė turi tankų pynimą, todėl tokie daiktai kaip dulkių erkutės, pelėsiai ir kitos alergiją sukeliančios dalelės negali įsitvirtinti audinyje. Medvilninė patalynė sukuria barjerą tarp jūsų ir čiužinio, antklodės užvalkalo ir pagalvių, apsaugodama jus nuo galimų alergenų. Medvilnės pralaidumas orui taip pat reiškia, kad bakterijos ant jos paprastai neauga. Tai reiškia, kad 100% medvilnė yra puikus pasirinkimas patalynei, nes net ir gležną odą turintys ar alergiški žmonės gali eiti miegoti nesijaudindami dėl dirginimo ar reakcijos.

By Flatfy