Net ir minimalizmu gyvenantys asmenys vis tiek dažniausiai derina namuose bent jau kažkiek dekoro akcentų, kurie ir kuria jaukumą. Žinoma, akcentai yra labai įvairūs, tačiau dažniausiai komponuojami tokie, kurie tarsi be žodžių pasako – kokie žmonės čia gyvena.

 

Pavyzdžiui tie, kurie labai daug keliauja, dažniausiai džiaugiasi, kad yra toks dalykas kaip pasaulio žemėlapiai ant drobės. Jie atrodo puikiai, traukia akis, tinka labai mėgstantiems keliauti.

 

Nuo Europos iki pasaulio

 

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, ar poreikius geriausiai patenkina tokie žemėlapiai, kuriuose yra matyti tik vienas kontinentas, ar tokie, kuriuose yra visas pasaulis. Šiuo atveju didelio skirtumo nėra, taigi, kiekvienas renkasi tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Paprasčiausiai daugeliui žmonių patinka žymėti šalis, kuriose jau teko lankytis. Tad jeigu dažniausiai keliaujama senojo žemyno ribose – paprasčiausiai neverta pirkti pasaulio žemėlapio, kadangi jis gali atrodyti gana tuščias ir ne iki galo aplankytas. O ir gražiau atrodo tuomet, kai smeigtukų yra daug.

 

Žymima – kur jau teko būti…

 

Daugeliui žmonių aplankytų šalių žymėjimas yra tikrai labai smagi pramoga, kuri maloniai nuteikia. Tuo pačiu dažniausiai skatina keliauti ir tuo pačiu galiausiai vieno kontinento žemėlapius keisti tokiais, kurie apima visą pasaulį. Svarbiausia yra atrasti tokią veiklą, kuri jums labiausiai patinka ir tuomet ja puošti namus bus tikrai gana paprasta.

 

Puiki dovana

 

Atminkite, kad tokie žemėlapiai dažniausiai yra labai puiki dovana. Jie tikrai patiks kiekvienam, kuris kuria jaukumą namuose. Svarbiausia, kad tinka tikrai ne tik tiems, kurie labai aktyviai keliauja. Tai gali būti tarsi stimulas aplankyti kuo daugiau šalių. Esame tikri, labai maloniai įtrauks, o gera, kad tuo pačiu bus kuriamas namų interjeras.

 

Jeigu žemėlapiai Jums neatrodo tinkamas pasirinkimas – tokiu atveju galimos drobės, kuriose dažniausiai komponuojamos mylimų žmonių nuotraukos. Tai yra dar vienas skoningas akcentas, kuris tikrai tinka kiekvienuose namuose, kad ir koks interjeras ten yra derinamas bei kuriamas.

Parašykite komentarą