Nenuostabu, kad Kinijos Pinigų medžio augalas yra toks populiarus dėl pinto kamieno ir vešlių, blizgių lapų. Sakoma, kad šis augalas atneša sėkmę ir turtus, bet kokiems namams suteikia gyvybingumo!

Nors negalime garantuoti, kad Kinijos pinigų medis pritrauks jums turtus, galime garantuoti, kad jis suteiks jūsų namams ar biurui unikalumo.

Informacija apie pinigų medį

Galima tikėtis, kad pinigų medžio simbolika siekia šimtmečius. Tiesą sakant, pirmąjį šiuolaikinį pinigų medį Taivane kaip bonsą išaugino sunkvežimio vairuotojas devintajame dešimtmetyje! Jis greitai tapo klestėjimo simboliu ir labai geidžiamas Feng Shui praktikų. Dabar pinigų medžiai auginami įvairiomis formomis, įskaitant mažesniuspinigų medžius, didesnius pinigų medžius ir kelis Pinigų medžių augalus, auginamus kartu tame pačiame vazone, dar vadinamame Pinigų medžio mišku.

Pinigų medžio simbolika

Kartu su Pinigų medžio auginimu gimė legenda. Vyras, kuriam nepasisekė, meldėsi už klestėjimą, netrukus atrado pinigų medį ir parsivežė jį namo. Netrukus jis suprato, kad iš jo sėklų gali išauginti daug daugiau medžių. Jis užsiėmė verslu, pardavinėdamas šiuos gražius medžius kitiems ir užsidirbo savo turtą.

Štai kodėl pinigų medis yra populiari dovana Rytų Azijos kultūroje – tiek versle, tiek asmeniniuose reikaluose.

Teigiama, kad pintas kiniško pinigų medžio kamienas gali sugauti turtus savo raukšlėse. Sakoma, kad penki lapai, paprastai esantys ant kotelio, simbolizuoja penkis pusiausvyros elementus: žemę, ugnį, vandenį, vėją ir metalą. Rasti kotelį su septyniais lapais yra neįtikėtinai reta ir taip pat sakoma, kad tai atneša didžiulę sėkmę savininkui.

Kalbant apie vietą, daugelis įmonių, siekdamos sėkmės, šalia savo kasos laiko Mini pinigų medį. Namuose labiausiai paplitusi vieta, skatinanti gerovę, yra pietryčių kampe.

Pinigų medžiai padės atnaujinti namus

Pinigų medžio augalus prižiūrėti nepaprastai lengva. Jiems reikia tik netiesioginės šviesos ir nedažnai laistyti, todėl jis yra tinkamas pradedantiesiems augalų gamintojams.

Pinigų medis taip pat puikiai vertinamas kaip oro valytuvas jūsų namams. Garsiajame NASA kambarinių augalų tyrime dėl oro kokybės Pachira aquatica yra vienas iš efektyviausių kenksmingų teršalų filtrų.

 

One thought on “Pinigų medis: istorija ir simbolika”

Parašykite komentarą