Lietuvoje universalios padangos kol kas nėra tokios populiarios, kaip užsienyje, tačiau galima pastebėti, jog vis daugiau lietuvių išbando universalias padangas ir lieka patenkinti. Šios padangos ne tik išsiskiria kokybe, bet ir padeda mums nesirūpinti besikeičiančiais orais ir tas pačias padangas naudoti ištisus metus. Kokios kitos priežastys, kodėl lietuviai vis dažniau renkasi universalias padangas?

Orai nėra stipriai permainingi

Viena iš priežasčių, kodėl universalios padangos puikiai tinka mūsų šalyje, tai orai, kurie nėra permainingi. Mes turime šiltas, tačiau ne karštas vasaras, o žiemos nėra tokios šaltos, kokios buvo anksčiau, be to, nelabai lietingos ir sniego nedaug. Tad nereikia stebėtis, jog sezonines padangas po truputį keičia universalios.

Puikiai tinka keliams

Kadangi orai nėra permainingi ir žiemos labiau primena rudenį, o vasara – pavasarį, tuomet nereikia stebėtis, kad universalios padangos puikiai tinka keliams, kurie nėra nei per karšti, nei per šalti ar slidūs.

Kainos nėra didelės

Kita priežastis, kodėl universalios padangos yra gana populiarios yra jų kaina, kuri nėra didelė. Ne paslaptis, jei universalios padangos būtų brangesnės, jų populiarumas būtų tikrai kur kas mažesnės. Tačiau šios padangos ne tik nėra brangios, bet ir kartais kainuoja pigiau, nei sezoninės padangos. Jei lygintumėte žieminių ir universalių padangų kainas, galite pastebėti, jog dažnais atvejais būtent žieminės padangos kainuoja brangiau. Na, bent jau tais atvejais, kai jos dygliuotos. Tie, kurie nori pasirinkti tinkamas ir nebrangias padangas, turėtų apsvarstyti universalias, kurios puikiai tinka lietuviškiems keliams.

Nereikia dažnai montuoti

Universalias padangas verta pasirinkti tiems, kurie nenori dažnai padangų montuoti, kas ne tik atima laiko, bet ir kainuoja nemažai. Tad tie, kurie nori nesusidurti su nemaloniu montavimo procesu kas pusę metų, turėtų apsvarstyti šį variantą.

Padeda sutaupyti

Kadangi universalių padangų nereikia montuoti kas pusę metų, galima sutaupyti nemažą sumą ir ją skirti labiau reikalingiems dalykams arba tiesiog mesti į santaupų taupyklę.

Parašykite komentarą