Šventės, gimtadieniai, ypatingos progos ir „tik dėl to“ akimirkos – tai galimybė padovanoti dovaną draugui, mylimam žmogui ar kitam ypatingam žmogui savo gyvenime. Dovanoje, kurią pasigamindami skyrėte laiko, yra kažkas labai asmeniško ir prasmingo. Suteikite savo draugams ir šeimos nariams tą ypatingą jausmą viena iš šių naminių dovanų idėjų. Čia yra kažkas kiekvienai progai ir sezonui, jau nekalbant apie idėjas kiekvienam jūsų gyvenimui.

Naminės žvakės

Žvakės kiekvienai erdvei suteikia šilumos, šviesos ir jaukumo. Jie yra puiki dovana beveik kiekvienam! Kai gaminate juos patys, galite ne tik pritaikyti spalvą, kvapą ir išvaizdą, bet ir pridėjus gestą dovana bus dvigubai unikalesnė. Sužinokite, kaip pradėti gaminti namines žvakes, ir netrukus daugiau niekada nebepirksite parduotuvėje pirktų žvakių!

Siuvinėtas odinis dovanų kortelių laikiklis

Jei šiais metais gausite dovanų kortelių draugams ir bendradarbiams, su šiuo išsiuvinėtu odiniu kortelių dėklu padarykite dovaną išskirtinesnę ir suasmenintą. Ši pamoka išmokys siuvinėti ant odos (tai nėra taip sudėtinga, kaip manote!), kad dėklas atrodytų kaip piniginė. Tai gražus, elegantiškas ir daug prasmingesnis nei popierinis vokas.

Vonios bombos

Praleiskite brangų apsilankymą madingoje muilo parduotuvėje ir išmokite pasigaminti putojančias vonios bombas namuose. Šie muilai yra gana populiarūs ir yra įdomi, bet paprasta dovana. Jie būtų ypač puikūs Motinos dienai kartu su buteliu vyno.

Ranka megzta jauki, stora antklodė

Šiuo metu esame tikri, kad matėte tas nuostabias stambias, rankomis megztas antklodes, kurios užėmė mūsų Instagram ir Pinterest lentas. Nudžiuginkite ką nors savo gyvenime, padovanodami jam šią antklodę, kurią pasidarėte patys.

Rankomis siuvinėtas Onesie

Ar greitai dalyvausite kūdikio vakarėlyje? Nesvarbu, ar renkatės dovaną iš registro, ar ne, apsvarstykite galimybę pridėti šią labai asmenišką ir žavingą namų dovaną. Papuoškite paprastą apatinį trikotažą pasirinktu siuvinėjimo raštu ir būsimoji mama tikrai įvertins šį išskirtinį kūrinį tarp savo naujai įsigytų parduotuvėje pirktų kūdikių drabužių kolekcijos.

Molio kaktuso žiedo laikiklis

Rasti vietą papuošalams laikyti gali būti nepatogu. Šis mielas kaktuso žiedo laikiklis taip pat puikiai tinka dekoravimui. Tai šauni dovana tam žmogui, kuris vertina linksmą staigmeną ar kažką neįprasto.

Parašykite komentarą