Dėl kokių nors keistų priežasčių, kai sapnuose pasirodo ausys, kontekstas atrodo keistas arba nepaprastai ryškus. Ausys yra labai simbolinės mūsų sapnuose, kurios sapnuotoją sieja su klausa, apkalbomis, intuicija, pabudimu.

Turime žiūrėti į šį vaizdą metaforiškai, susijusį su tuo, ką girdime išoriniame pasaulyje ir kaip mes jį įsisaviname viduje. Galingas simbolis, išryškinantis tai, kaip jūs suvokiate dalykus, kurie gali sukelti jūsų gyvenimo pusiausvyros sutrikimą.

Priklausomai nuo jūsų sapno konteksto, jūs suprasite, ar ausis turi teigiamą ar neigiamą konotaciją. Tai, ką viduje įsisavinote praeityje, iki šiol jums lieka nesąmoninga.

Dažniau nei dažnai pašaliname ausų vašką, ištraukiame daiktus iš ausies, kraujuojame ar net valome – dažniausiai pateikiama grafiškai, kad atkreiptų jūsų dėmesį. Kas ateina į galvą, kai užgultų ausis – neinformuotas elgesys, užsimiršęs prigimtis, neišsilavinęs, ignoruojantis tai, kas akivaizdu, gyvenimo neišmanymas ar tankus mąstymas.

Ausys priartina jus prie to, ką reikia išvalyti arba ką reikia išvalyti, kad galėtumėte gyventi sveikiau.

Ausies sapno prasmė

Ar žinote, kodėl Buda buvo vaizduojama su didelėmis ausimis? Taip yra ne todėl, kad jo ausys buvo deformuotos, o tai atspindi išmintis ir užuojauta. Jis taip pat turėjo galimybę išgirsti pasaulio garsus – išgirsti visų gyvų būtybių šauksmus – ir reaguoti.

Galite paklausti, kaip tai turi ką nors bendro su jūsų sapnu. Kadangi sapnai siunčia mums metaforiškai užkoduotas žinutes, ausis galime interpretuoti kaip veidrodį, kaip atveria mūsų „proto ausis“ ir kokį poveikį mums daro, kai jos uždarytos.

Jūsų sapnas nori, kad pripažintumėte, jog tai ne tik jutimo organas, kurį girdite, bet tai, ką girdite, gali iškreipti visą jūsų protą, kūną ir sielą. Jei pastebėjote, kad ausys kraujuoja ar užsikrėtė infekcija, tai rodo pusiausvyros trūkumą, gyvybingumo / energijos praradimą ir neigiamą mūsų gyvenimo absorbciją.

Ausies sapno simbolika:

  • Žinomas dėl savo garso suvokimo; klausos organas.
  • Tai, ką girdite iš išorės, daro įtaką jūsų pusiausvyrai.
  • Tai išorinis yra matomas, bet absorbuojamas (vidinės ausies) protas; likęs be sąmonės.
  • Veikti kaip gebėjimas suvokti ar atskirti; diskriminacija ar skonis: gera ausis gerai parašytam romanui.

Ausų sieros pašalinimas sapnuose

Kaip nerimą keliantis ir atviras ausų sieros ištraukimas iš ausies sapne, tai iš tikrųjų laikoma teigiamu ženklu. Metaforiškai kalbant, jūs pašalinate kliūtis ar susikaupusias praeities neigiamas absorbcijas.

Jūsų išorinė įtaka ar tai, ką girdite, jūsų nebeišmuš iš pusiausvyros. Ar tai gali reikšti, kad nebebuvote nemokšiški, uždari, nenorite klausytis kitų ar galbūt nepasitikite savo intuicija? Ar tai gali reikšti, kad tai, kaip galvojote praeityje, lėmė, kad likote neinformuotas?

Sapne jums bus pateikti įkalčiai, tokie kaip jūsų buvimo vieta, aplinkiniai žmonės arba, jei žiūrite į veidrodį. Kaip jautėtės, kai jį išėmė? Jei ausų siera iškrenta, tai yra teigiamas simbolis, reiškiantis, kad užsikimšimai bus pašalinti savaime.

Ausų sapnai: ištraukimas

Tai gali būti kitas simbolis, kuris gali atrodyti vaizdingas, bet turi teigiamą žinią. Dabar, atsižvelgiant į tai, ką ištraukiate, ir vieta būtų metaforiška tam, ką bandote pašalinti.

Iš esmės jūs bandote ką nors išmesti iš savo proto, o tai, ką galėjote išmokti praeityje, galėjo jus paveikti psichiškai. Tai dalykai, kuriuos galbūt girdėjote ir kurie, deja, pakeitė jūsų suvokimą gyvenime. Tai gali būti bet kas: rasizmas, nežinojimas, neigiami mąstymo modeliai, išankstiniai nusistatymai ir pan.

Ausų sapnai: seksualumas ir intuicija

Kadangi sapnai mėgsta naudoti vieną vaizdą, kad pavaizduotų kitą, turime ištirti, kaip atrodo ausis. Dažnai siejama su spirale, sraigė, jūros kriauklė jungia svajotoją su vulva (seksualinė simbolika).

Vandens ryšys sujungia svajotoją su vandenimis, mėnuliu ir moteriška energija – viduje randamas perlas pažadina sapno scenas. Arba ausis gali būti transformacijos, išvalytos, pašalintos ar ištrauktos kaip atgimimas, vaizdas.

Neretai sapnuojate, kad iš ausų teka vanduo. Vanduo sujungia sapnuotoją su nesąmoninga emocine puse, atspindinčia paleidimą ar praradimą; priklausomai nuo išreikštų emocijų, vietos ir aplinkinių žmonių yra užuominos svajotojui.

Parašykite komentarą