DJI Mavic Air 2 ir Air 2S yra du dronai, vidutinio didžių, jų dizainas ir kainų etiketės yra panašios. Taigi kurį apsimokiau pirkti? Atsižvelgdami į ilgą skrydžio su abiem modeliais laiką, išskyrėme 5 pagrindinius skirtumus, kad padėtume jums apsispręsti.

DJI Air 2S yra naujesnis modelis, išleistas 2021 m. balandžio mėnesį. Tai yra Mavic Air 2 įpėdinis. Nors abu dronai turi daug bendro, „Air 2S“ turi vieną didelį pranašumą – naują 20 MP 1 colio kamerą su didesne vaizdo galia – kartu su daugybe mažesnių, įskaitant patobulintą ryšį ir naują priartinimo funkciją.

DJI mavic Air 2s turi įspūdinga nuotraukų fotografavimo kokybę, todėl šiuo metu jis yra labiausiai rekomenduojamas Flatfy.lt komandos. Kita vertus, DJI Mavic Air 2 yra daug pigesnis ir netgi lenkia Air 2S kai kuriose srityse, įskaitant baterijos veikimo laiką ir svorį. „DJI Mavic Air 2“ apžvalgoje nustatyta, kad jo 12 MP 1/2 colio „Quad Bayer“ jutiklis vis tiek sukuria įspūdingai švarius vaizdus visais ISO lygiais.

Taigi, kaip nuspręsti, kuris bepilotis orlaivis jums yra geriausias? Norėdami padėti, paaiškinome, kaip du dronai palyginami septyniose pagrindinėse srityse, atsižvelgiant į mūsų laiką su abiem dronais. Baigdami padarėme išvadą, kuris, mūsų manymu, siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį ir nusipelno laimėti puikią diskusiją „DJI Mavic Air 2 prieš Air 2S“.

DJI Mavic Air 2 ir Air 2S jutiklis

Didžiausias skirtumas tarp DJI Air 2S ir Mavic Air 2 yra jų jutikliai. Nors „Air 2“ turi 1/2 colio lustą, „Air 2S“ turi daug didesnį 1 colio jutiklį. Tai reiškia, kad naujasis dronas turi didesnes šviesos rinkimo galias. Nors „Mavic Air 2“ filmuota medžiaga išlieka įspūdinga dėl savo dydžio, „Air 2S“ yra tikras žingsnis į priekį tiek vaizdo įrašams, tiek kadrams. Tiesą sakant, tai netgi suteikia aukštesnės klasės „Mavic 2 Pro“ gerą paleidimą už pinigus – tai nenuostabu, nes šis dronas taip pat turi 1 colio jutiklį.

Mavic Air 2s
Mavic Air 2s

Naujasis „Air 2S“ jutiklis taip pat suteikia keletą kitų privalumų. Jis gali filmuoti 5,4K/30p arba 4K/60p vaizdo įrašus, kurie abu yra didesni nei didžiausia Mavic Air 2 skiriamoji geba ir 4K/30p.

Verta turėti omenyje, kad „Air 2S“ filmuojant 4K/60p raiška šiek tiek apkarpoma, tačiau jis taip pat pranoksta savo senesnįjį giminaitį pagal maksimalią vaizdo įrašo spartą (150 Mbps, palyginti su 120 Mbps).

Kita vertus, „Air 2S“ nuotraukų raiška viršija 20 MP, palyginti su 48 MP „Mavic Air 2“. Tačiau pastarojo 48 MP režimas, kuris sukuria švelnesnius neapdorotus failus ir JPEG, manęs nesužavėjo.

Apskritai, „Mavic Air 2“ našumas yra daugiau nei pakankamai geras mėgėjams , tačiau „Air 2S“ ir jo naujasis jutiklis neabejotinai svyruoja tarp entuziastų ir profesionalų lygių.

DJI Mavic Air 2 ir Air 2S dizainas

Šie du dronai yra beveik identiško dizaino, sulankstomų korpusų, kurių svoris yra labai panašus (Air 2S yra 25 g sunkesnis) ir matmenys (Mavic Air 2 yra 4 mm ilgesnis). Tačiau vienas nedidelis skirtumas yra tas, kad „Air 2S“ viršuje yra papildoma kliūčių vengimo jutiklių davikliai. Jie prisijungia prie tų, kuriuos jau gavote „Mavic Air 2“, kurie yra drono priekyje, gale ir apačioje. Tiesą sakant, tai neturi dramatiško skirtumo, nebent labai pasikliaujate pažangia pilotų pagalbos sistema (APAS), kuri leidžia nustatyti droną, kad jis sustotų arba savarankiškai skristų aplink objektus.

DJI Mavic Air 2 ir Air 2S fotografavimo režimai

„Air 2S“ ir „Mavic Air 2“ turi automatizuotus skraidymo režimus. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad „Air 2S“ pateikia atnaujintas šių režimų versijas, įskaitant „ActiveTrack 4.0“ ir „Advanced Pilot Assistance System“ (APAS) 4.0, taip pat prideda naują, vadinamą „MasterShots“.

„MasterShots“ yra dar vienas patogus režimas, skirtas pradedantiesiems skrajūnams. Kai pasirinksite objektą, į kurį bus sutelktas dėmesys, jis automatiškai įrašys vaizdo įrašą vienu iš trijų iš anksto nustatytų maršrutų ir, jei reikia, redaguoja filmuotą medžiagą su garso takeliais ir subtitrais.

Mavic Air 2
Mavic Air 2

Turint omenyje, kad Mavic Air 2 jau turi tuos pačius FocusTrack režimus kaip ir Air 2S, sakytume, kad šios skraidymo funkcijos tikriausiai nėra priežastis atnaujinti į naujesnį modelį. Daug didesnis skirtumas tarp dviejų dronų yra jų jutikliai.

DJI Mavic Air 2 ir Air 2S diapazonas ir transmisija

„Air 2S“ turi pranašumą prieš „Mavic Air 2“ tiek diapazono, tiek ryšio su valdikliu stabilumo atžvilgiu, nes įtraukta DJI „Ocusync 3.0“ sistema. Drono perdavimo sistema gali turėti įtakos keletui dalykų, įskaitant tai, kiek toli galite jį nuskristi, į jūsų išmanųjį telefoną siunčiamo vaizdo įrašo raišką, greitį, kuriuo galite atsisiųsti vaizdo įrašus iš drono, ir bendrą signalo stabilumą.

„Mavic Air 2“ naudoja „Ocusync 2.0“ ir mes tikrai neturėjome didelių priekaištų šiai sistemai, neskaitant vaizdo įrašo, kuris kartais mikčioja ir užsiblokuoja skrendant.

Tačiau „Ocusync 3.0“ tikrai yra žingsnis į priekį, padidindamas maksimalų atstumą nuo 10 km iki 12 km ) ir šiek tiek pagerindamas ryšio patikimumą, ypač kai skrendate virš galvos.

DJI Mavic Air 2 ir Air 2S baterijos veikimo laikas

Atsižvelgiant į tai, kad DJI Air 2S turi naują kamerą, daugiau jutiklių ir šiek tiek sunkesnį korpusą nei Mavic Air 2, galite tikėtis, kad jo baterijos tarnavimo laikas bus žymiai prastesnis, nes abu dronai naudoja to paties tipo baterijas.

Tačiau naudojant , tarp jų nėra daug skirtumų. Nurodytas bepiločių orlaivių skrydžio laikas yra 31 minutė „Air 2S“ ir 34 minutės „Mavic Air 2“.

Kurį rinktis?

Pagal dabartines 2022-11-28 kainas, galima pastebėti, kad Air 2S kaina yra didesnė 80,97 eurų. Tačiau naujasis dronas turi daugiau privalumų.

Dėl šių priežasčių, rekomenduojama pirkti naujesnį modelį. Jeigu galvojate, kad niekur nepanaudosite mūsų paminėtų privalumų, tuomet pirkite Dji Mavic Air 2.

Parašykite komentarą