Geriausi IMDb filmai - kaip išsirinkti?

Penki geriausi filmai pagal IMDb reitingą yra ne tik kritikų, bet ir daugumos žiūrovų mėgstami. Pirmoji vieta priklauso „The Shawshank Redemption” (1994), dramai, kurioje pateikiama įkaitų, kalėjimų ir draugystės istorija, o antroje ir trečioje vietose yra „The Godfather” (1972) ir jo tęsinys „The Godfather: Part II” (1974), kuriuose vaizduojama korupcija ir šeimų reikšmė mafijos pasaulyje. „The Dark Knight” (2008) yra gerai žinomas dėl savo intensyvumo, intriguojančios istorijos ir Heath Ledger’o veikėjo Jokerio. Paskutinioji vieta priklauso 1957 m. filmui „12 Angry Men”, kurio veiksmas vyksta vienoje patalpoje ir aprašo vieno kaltinamojo gyvybės likimą, o režisierius Sidney Lumet pasiekia žmogaus įspūdingą psichologinį poveikį. Visi šie filmai yra verti dėmesio, nes jie turi įdomias istorijas, charakterius ir meniškus aspektus, kurie daro įspūdį kiekvienam žiūrovui.

Įdomūs faktai apie IMDb geriausius filmus

Kai kurie faktai apie geriausius filmus, pagal IMDb reitingą, gali būti netikėti ir įdomūs. Pavyzdžiui, „The Shawshank Redemption” yra pagrįstas Stephen King’o kūrinių „Rita Hayworth and Shawshank Redemption”, kuris buvo pritaikytas kino scenarijui. „The Godfather” buvo sunkiai pradėtas filmuoti dėl studijos vadovo atsisakymo sukurti filmą apie mafijos pasaulį, tačiau filmo režisierius Francis Ford Coppola atkakliai tvirtino, kad nori sukurti šį filmą, ir galiausiai įtikino vadovus. Be to, „The Godfather: Part II” yra pirmasis filmas, kuris laimėjo dvi geriausio filmo Oskarus iš eilės. Kiti įdomūs faktai apima „The Dark Knight” filmą, kurio veikėjas Jokeris buvo sukurtas remiantis Charles Bukowski poezijos įkvėpta veikėja, ir „12 Angry Men” filmą, kurio veiksmas vyksta vienoje patalpoje ir yra filmuojamas beveik tik vienu kadravimu, kuris buvo sukurtas per penkiasdešimt minučių.

Naujausi geriausi filmai pagal IMDb reitingą

Vertinant pagal IMDb reitingą, vienas iš geriausių naujausių filmų yra „The Father” (2020), kuriame Anthony Hopkins atlieka pagrindinį vaidmenį vyro, kuris susiduria su demencija, kai jo dukra bando rasti jam prieglobstį. Kitas gerai vertinamas naujas filmas yra „Nomadland” (2020), kuriame Chloé Zhao režisuotas filmas pasakoja istoriją apie moterį, keliaujančią po JAV po ekonominių nuosmukių. Taip pat yra ir „The Trial of the Chicago 7” (2020), Aaron Sorkin režisuotas filmas apie grupę demonstrantų, kurie buvo kaltinami nusikaltimais, kuriuos jie nepadarė, ir teismas, kuris paskutinėje instancijoje nusprendė jų naudai. Visa tai – puikūs pasirinkimai norintiems pažiūrėti naujus geriausius filmus.

IMDb yra viena iš populiariausių filmų duomenų bazių, leidžianti žmonėms surasti geriausius filmus kiekvienam žanrui.

  • Pavyzdžiui, geriausi klasikiniai filmai pagal IMDb reitingą yra „12 Angry Men” (1957), „The Godfather” (1972), „The Godfather: Part II” (1974), „The Shawshank Redemption” (1994) ir „Schindler’s List” (1993).
  • Geriausios dramos, vertinant pagal IMDb reitingą, yra „The Godfather” (1972), „The Godfather: Part II” (1974), „The Dark Knight” (2008), „12 Angry Men” (1957) ir „Schindler’s List” (1993).
  • Geriausi veiksmo filmai yra „The Dark Knight” (2008), „The Matrix” (1999), „Inception” (2010), „The Lord of the Rings: The Return of the King” (2003) ir „The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring” (2001).
  • Vertinant pagal IMDb reitingą, geriausios komedijos yra „The Intouchables” (2011), „City Lights” (1931), „Modern Times” (1936), „Life is Beautiful” (1997) ir „Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb” (1964).
  • Galiausiai, geriausi siaubo filmai yra „Psycho” (1960), „The Shining” (1980), „The Silence of the Lambs” (1991), „The Exorcist” (1973) ir „The Sixth Sense” (1999).

By andris

Parašykite komentarą