Elektrinių automobilių skaičius mieste auga ir tai yra faktas. Kiekvieną dieną yra vis daugiau priregistruojama elektromobilių. Yra manoma, kad visame pasaulyje iki 2022 metų galo turėtų atsirasti gatvėse 145 milijonai elektromobilių. Svarbiausia, kad ir patys žmonės mieliau renkasi elektromobilius vietoje dyzelinių ar benzininių transporto priemonių. Daugiau nei 40 procentų pirkėjų svarsto apie elektromobilio įsigijimą.

Ir tai yra visai nenuostabu, kadangi važiavimas su elektromobiliu kainuoja mažiau, taip pat mažiau yra teršiama aplinka. Taip pat EV gali pasiūlyti kur kas didesnius patogumus vairuotojams. Nors elektromobiliui pakrauti reikia daugiau laiko nei prisipildyti degalų, tačiau ne visuomet būtina krauti iki pilnos baterijos. Užuot važiavę į viešas įkrovimo stoteles, jūs galite juos krautis savo namuose, nes yra net keli skirtingi būdai.

Įkrovimo stotelės labai išpopuliarėjo, kadangi žmonės nori krautis savo elektromobilius namuose. Tai yra todėl, kad įkrovimas namuose yra kur kas patogesnis ir nereikalauja daug laiko bei planavimo kada važiuoti kažkur pasikrauti.

Elektromobilių įkrovimas namuose yra patogesnis

Visi vairuotojai yra buvę prie to, kad jų baterijos yra prie išsekimo ribos, bet jiems reikia grįžti į namus. Galbūt rytoj bus laiko nuvažiuoti pasikrauti savo elektromobilį, o gal tokiu atveju pavėluosiu? Tokius klausimus dažnai užsiduoda sau elektromobilių vairuotojai. Tačiau dabar galime savo transporto priemones krautis namuose ir nereikės svarstyti apie vykimą į viešas krovimo vietas.

Dabar galite rytais išvykti su savo automobiliu ir turėti pilnai įkrautą bateriją. Kartais elektromobilių vairuotojai baiminasi, kad jų baterija išsikraus ir neras artimos įkrovimo stotelės. Yra specialūs įkrovimo laidai su kuriais galite pasikrauti savo elektromobilį nuo buitinės rozetės.

Apie įkrovimo stoteles

Šiuolaikiškos įkrovimo stotelės gali būti įrengtos jūsų garažuose arba ant namo sienos. Tačiau svarbu paminėti, kad jas turi įrengti profesionalūs elektrikai. Visuomet siūloma rinktis išmanias stoteles, kurias galima valdyti su savo išmaniuoju įrenginiu. Tai reiškia, kad jūs galėsite prisijungti prie stotelės žiūrėdami televizorių ir nustatyti, kada jūs elektromobilis pradės krovimą. Visuomet yra rekomenduojama užstatyti įkrovimą nakties metu, kadangi būna pigiausia elektra.

Parašykite komentarą