Jei ketinate įsigyti naudotą automobilį, tuomet būtų protinga, jeigu šiek tiek apie jį pasidomėtumėte. Greita VIN patikra leidžia žmonėms sužinoti transporto priemonės praeities įstoriją. Kokie buvo saugos atšaukimai, kada buvo vykdomos techninės apžiūros, avarijos. Nors ir VIN patikra yra mokama, tačiau galite gauti daug gausios informacijos, kuri padės įsitikinti, kad perkate tvarkingą transporto priemonę.

Kaip patikrinti pagal VIN?

Kiekvienas žmogus turi unikalų asmens kodą, o transporto priemonės turi savo VIN kodą, kuris priskiriamas pagal pagaminimo metus. VIN numeris yra sudarytas iš 17 skaitmeninių raidžių, skaičių, tad jis yra unikalus ir informaciją gausite pagal konkretų automobilį.

Kur galiu rasti VIN kodą?

Pirmiausia galite ieškoti ant vairuotojų durų staktos arba priekinio stiklo. Taip pat galite ieškoti ir po variklio gaubtu. Tai yra 3 pagrindinės vietos, kuriose galite rasti VIN kodą.

VIN patikros atlikimas

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra mokama. Nusipirkę ataskaitą, jūs turėsite prieigą prie išsamios transporto priemonės informacijos. Visuomet rekomenduojama atlikti patikrą, kai perkate naudotą transporto priemonę.

Ką rasiu VIN patikroje?

  • Patirtos avarijos – jūs pamatysite visus eismo įvykius, kuriuose dalyvavo transporto priemonė. Taip pat išvysite ir kurios kėbulo dalys per įvykį nukentėjo bei kiek žala buvo įvertinta eurais.
  • Ridos duomenys – dažnai automobilių perpardavinėtojai atsuka ridą, kad pritrauktų kuo daugiau susidomėjusių asmenų. Tačiau VIN patikra aptinka suktas ridas ir parodo jų grafiką ataskaitoje. Jūs išvysite nuo  kokio iki kiek kilometrų ji buvo atsukama. Reikia nepamiršti, kad ridos gali būti atsuktos daugiau nei vieną kartą.
  • Automobilio atlikti aptarnavimai – jeigu transporto priemonė turėjo aptarnavimus oficialiuose servizuose, tuomet matysite kas buvo remontuojama ir kada remontas buvo atliekamas.
  • Automobilių vagystės – retai, bet atsitinka ir tokių atvejų, kuomet vogti automobiliai atgabenami į kitą šalį ir jie yra pardavinėjami. Ataskaitoje jūs pamatysite paieškos informaciją. Jokiais būdais nepirkite automobilio, jeigu jis yra paieškomas kitose šalyse.
  • Savininkų kitimai – galite pamatyti kuriose šalyse automobilis buvo registruojamas ir kada buvo atliekama kita registracija. Taip sužinosite ar automobilis turėjo daug savininkų.

Parašykite komentarą