Gyvybės draudimų rūšys

Viena iš labiausiai paplitusių gyvybės draudimo rūšių yra terminuotas gyvybės draudimas. Ši politika suteikia aprėptį tam tikram laikotarpiui, paprastai nuo 10 iki 30 metų. Draudėjas moka fiksuotą draudimo įmoką, o jei draudimo galiojimo laikotarpiu jie mirė, išmoka mirties atveju išmokama nurodytam naudos gavėjui. Terminuotas gyvybės draudimas dažnai yra pats prieinamiausias pasirinkimas žmonėms, ieškantiems pagrindinės draudimo apsaugos, todėl tai yra populiarus pasirinkimas jaunoms šeimoms ir  fiziniams asmenims.

Viso gyvybės draudimas yra kita gyvybės draudimo poliso rūšis, suteikianti draudimą visam draudėjo gyvenimui. Mokamos įmokos paprastai yra didesnės nei terminuoto gyvybės draudimo įmokos, tačiau laikui bėgant polisas taip pat kaupia grynųjų pinigų vertę, kurią galima pasiskolinti arba panaudoti įmokoms sumokėti. Viso gyvybės draudimo polisai suteikia garantuotą išmoką mirties atveju, o grynųjų pinigų vertės komponentas gali būti vertingas ilgalaikio finansinio planavimo turtas. Tačiau dėl didesnių įmokų tokio tipo polisas gali būti įmanomas ne visiems.

Universalus gyvybės draudimas – tai lanksti gyvybės draudimo rūšis, apjungianti tiek termino, tiek viso gyvybės draudimo elementus. Ši politika leidžia draudėjui prireikus koreguoti mirties išmoką ir įmokų mokėjimus, suteikiant didesnį lankstumą draudimo ir mokėjimo pasirinkimuose. Politika taip pat laikui bėgant kaupia grynųjų pinigų vertę, kurią galima investuoti į įvairias sąskaitas, tokias kaip akcijos ar obligacijos. Šis investicinis komponentas gali suteikti didesnę grąžą, bet taip pat kelia didesnę riziką. Universalus gyvybės draudimas yra geras pasirinkimas asmenims, norintiems labiau kontroliuoti savo politiką ir gauti didesnę investicijų grąžą.

Gyvybės draudimai yra labai populiarūs šiais laikais. Kiekvienas gyvybės draudimas yra sudaromas sutarties pagrindu. Tai suteikia naudos gavėjui nustatyti norimas sąlygas. Dažniausiai draudimo sutartis yra standartinės formos, o jūs koreguojate papildomus pasirinkimus ir įmokas, kurias norėsite mokėti kiekvieną mėnesį. Draudimo polisas gali būti sudarytas ir pagal individualius poreikius, jums tereikia užsiregistruoti konsultacijai pasirinktoje draudimo bendrovėje ir sudaryti individualią sutartį. Draudimas, gali būti ne tik skirtas vienam asmeniui, galite drausti savo šeimos narius ar kitus giminaičius. Draudimo paslauga yra puiki apsauga tiek jums, tiek jūsų artimiesiems ištikus bet kokiai nelaimei ar atsiradus traumoms ar ligoms.

Parašykite komentarą