Jeigu jus sudomino Hostinger Nuolaidos kodas, tuomet siūlome juo pasinaudoti.

Hostinger yra paslaugų teikėjas, kuris yra gerai žinomas visame interneto kūrimo pasaulyje dėl savo konkurencingų kainų ir įvairių planų. Jie turi tiek ekonomiškus planus, tiek brangiau kainuojančius pasiūlymus. Tikslinga pasakyti, kad jie turi vienas iš mažiausiai kainuojančių svetainių talpinimo paslaugų.

Hostinger dabar suteikia galimybę dalintis nuorodomis, kurios suteikia net 20 procentų nuolaidą hostingo užsakymams.

Nuolaidos nuoroda: https://hostinger.lt?REFERRALCODE=1LUKAS12

Nuolaidos taikymo sąlygos:

  • Vartotojo paskyra turi būti nauja ir registruota per pateiktą nuorodą.
  • Privalote užsisakyti bent 12 mėnesių laikotarpį.
  • Ši nuolaida negalioja cPanel ir elektroninio pašto planams.

Apie Hostinger

Hostinger yra gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jie yra vieni iš populiariausių hostingo paslaugų teikėjų. Daugelis įmonių ir blogerių renkasi juos dėl patrauklių kainų ir galingų planų.

Hostinger, oficialiai vadinamas „Hostinger” UAB, buvo įkurtas Lietuvoje 2012 metais. Per tuos metus jie sugebėjo sparčiai augti ir pritraukti didžiulį klientų skaičių.

Pagal mūsų statistiką, kasdien Hostinger’io platformoje užsiregistruoja maždaug 15 000 naujų vartotojų. Tačiau šis skaičius atspindi globalią tendenciją, o ne tik Lietuvos rinką.

Hostinger buvo vienas iš pirmųjų paslaugų teikėjų, kurie 2007 metais sukūrė „000webhost.com”. Tai buvo pirmasis nemokamas hostingo paslaugų teikėjas, kuris leido talpinti svetaines be reklamų.

Iki 2014 metų Hostinger jau turėjo daugiau nei 10 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Hostinger yra įsikūręs Kaune, Jonavos gatvėje 60 C, ir jų įmonės kodas yra 302710386. PVM mokėtojo kodas yra LT100007381511. Jie teikia klientų aptarnavimą visą parą,

tad bet kuriuo metu galite susisiekti su jų pagalbos komanda.

Hostinger privalumai

Hostinger privalumai apima visą parą veikiančią pagalbą, greitą paslaugų teikimą, lengvą naudojimą, puikius pasiūlymus, nemokamas duomenų kopijas ir puslapių saugumą. Pagalbos komanda yra profesionali ir draugiška, o jų paslaugos yra greitos ir patogios naudoti, net pradedantiesiems.

Hostinger taip pat siūlo platus planų asortimentą, kurių mėnesiniai mokesčiai prasideda vos nuo vieno euro. Joks kitas Lietuvoje esantis svetainių prieglobos teikėjas negali pasiūlyti tokių paslaugų už tokią kainą.

Premium+ plane Hostinger siūlo nemokamas kasdienines duomenų kopijas, kurias galima atstatyti per vieną pelės paspaudimą, o jei reikia, galima atsisiųsti visas duomenų kopijas.

Kiekvienas Hostingerio planas apima apsaugos priemones, kurios efektyviai kovoja su šlamštu. „Spam Assasin” automatiškai skenuoja elektroninio pašto šlamštą ir ją pašalina.

Parašykite komentarą