Norint išsirinkti geriausias garso kolonėles, visuomet rekomenduojama vykti į fizines parduotuves, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą. Tačiau geri garsiakalbiai ne visuomet gali garantuoti geriausius rezultatus. Reikėtų pažvelgti ir į kitus aspektus: koks yra garsiakalbio tipas, kokioje erdvėje bus klausymosi muzikos, bei kitus svarbius aspektus. Štai pagrindiniai veiksniai, į kuriuos būtina atsižvelgti, prieš perkant garso kolonėles.

5 dalykai į kuriuos reikia atsižvelgti, perkant garso kolonėles

Nesvarbu kokio tipo garsiakalbiai jums yra reikalingi, tačiau yra keli esminiai dalykai, į kuriuos visuomet būtina atkreipti dėmesį, prieš apsiperkant. Svarbu paminėti, kad ne visuomet kriterijai visiems yra vienodi, kadangi kas gali tikti jums, gali netikti kitiems.

  • Kaina.
  • Garso kokybė.
  • Garsiakalbio tipas.
  • Patalpos ir akustika.
  • Tinkamų komponentų derinimas.

Kiek kainuoja garso kolonėlės?

Garso kolonėlės gali kainuoti vos nuo 30 eurų iki kelių tūkstančių. Viskas priklauso nuo norimo dydžio, prekinio ženklo, bei pačios kokybės. Tačiau svarbu paminėti, kad brangiausias variantas nėra visuomet geriausias. Tarkime, jums nėra būtina pirkti pačių brangiausių kolonėlių, jeigu jas dėsite į savo mažą kambarį. Be to, pigiausių variantų irgi nerekomenduojama rinktis, jeigu norite kokybiško garso.

Apie garso kokybę

Garso kokybė yra kiekvieno žmogaus asmeninis sprendimas. Mes esame visi skirtingi, tad turime ir skirtingus skonius. Kas skamba gerai jums, nereiškia, kad skambės gerai ir kitiems. Dėl to, ne visuomet siūlome rinktis kolonėles pagal kažkokias apžvalgas. Jūs turėtumėte išgirsti garsą patys, kad galėtumėte nuspręsti, kas jums labiausiai patinka.

Pasirinkite kelias skirtingas garso kolonėles, o tuomet pasileiskite savo mėgstamą muziką. Prieš vykstant į fizinę parduotuvę, galite atsinešti savo CD diską arba atminties kortelę, kurioje būtų įrašyta jūsų muzika. Kai kurie įrenginiai turi ,,Bluetooth” funkciją, tokiu atveju užteks atsinešti tik savo mobilųjį įrenginį.

Kuomet klausysitės muzikos gyvai, jūs būsite pats geriausias įvertinimo matuoklis. Geriausia, kai muzika skamba maloniai jūsų ausims, turi puikiai subalansuotą toną ir galite mėgautis tuo ilgą laiką.

Siūlome neskubėti, kol priimsite galutinį sprendimą, kartais prireikia paklausyti bent kelis kartus, kad apsisprestumėte.

Parašykite komentarą