Niekas taip neaplėtina mūsų gyvenimo kaip lėtas internetas namuose. Mes jums paruošėme pamoką, kaip galite pasitikrinti savo IP adresą ir interneto greitį.

Jokia paslaptis, kad per pastaruosius metus masiškai išaugo interneto naudotojų. Teigiama, kad iki 2019 metų, išaugo net 73 procentais. Šiandien galime pamatyti įvairiausius interneto planus, kurie siūlo neįtikėtinai greitą internetą. Savo interneto greitį verta išsimatuoti tam, kad žinotumėte ar nepermokate už savo perkamas paslaugas.

Interneto greičio testas atliekamas labai greitai ir pareikalauja vos keliolikos sekundžių. Jeigu manote, kad jūsų internetas veikia lėčiau nei turėtų, tuomet turėtumėte išsiaiškinti kur yra problema. Galbūt problema kyla iš interneto paslaugų teikėjo, o gal ir iš jūsų pusės.

Kaip matuojamas interneto greitis?

Interneto greitis yra matuojamas megabaitais per sekundę arba ,,Mbps”. Matavimo metu, skaičiuoklės apskaičiuoja jūsų išsiuntimo ir atsisiuntimo greitį. Jeigu jūs matuoklėje matote atsisiuntimo greitį ,,100 Mbps”, tuomet per sekundę jūs galite atsisiųsti 100 megabitų failą.

Kuo skiriasi atsisiuntimo ir įkėlimo greitis?

Kuomet tikrinsite savo interneto greitį, tuomet jūs matysite dvejus duomenis: atsisiuntimo greitį ir įkėlimo greitį.

Atsisiuntimo greitis matuoja, kaip greitai galite atsisiųsti kokį nors failą iš kito serverio į savo įrenginio.

Įkėlimo greitis matuoja tai, ką jūs galite išsiųsti iš savo kompiuterio į serverį.

Iš šių dviejų aspektų, svarbiausias yra atsisiuntimo greitis, nes su atsisiuntimo greičiu jūs galite naršyti be jokių trikdžių internetiniuose portaluose, žaisti žaidimus ar žiūrėti filmus.

Kaip patikrinti savo interneto greitį?

Jums reikia užeiti į internetinį puslapį – InternetoGreitis.lt . Jame iš karto išvysite matuoklę ir reikės paspausti mygtuką ,,GO”.

Kuomet paspausite mygtuką ,,GO”, greičio matuoklė pradės daryti testavimus ir parodys jums išsiuntimo ir atsisiuntimo greitį. Taip pat pamatysite ir savo interneto paslaugų teikėją.

Kaip pasitikrinti savo interneto IP?

Kartais žmonėms prireikia pasitikrinti savo IP adresą, kad sužinotų jo lokaciją arba pasitikrintų ar nėra užblokuoti kokiuose nors portaluose.

Mano IP portalai taip pat gali parodyti kokią interneto naršyklę jūs naudojate, koks yra jūsų IP adresas, kas yra jūsų paslaugų teikėjas.

 

Autorius Redaktorius

Parašykite komentarą