Mes nuomojame įrankius visoje Lietuvoje. Musu padalinius rasite didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Taip pat įrankius galime pristatyti jums patogiu adresu visoje Lietuvoje. Didžioji mūsų klientu dalis yra įmonės, tačiau dirbame ir su privačiais klientais, todėl galime pasiūlyti įtin geras sąlygas tiek fiziniams, tiek juridiniams klientams.

Įrankiu nuoma ar pirkimas?

Daugumai kylantis klausimas pirkti ar visgi nuomotis įrankius? Tai priklauso nuo įrankio vertės, bei jo panaudojimo. Jeigu įrankį žadate naudoti tik keletą kartų, tuomet nuoma puikus pasirinkimas. Tačiau jei šis įrankis yra jūsų kasdieninio darbo priemonė, tuomet rekomenduotumeme šį įrankį įsigyti. Įrankių nuoma neretai padeda sutaupyti dideles pinigų sumas, kurias žmonės išleidžia ant brangių įrankių. Jei norite atlikti būsto remontą, galite įrankius nuomotis taip sutaupydami pinigų. Kaip žinote dauguma įrankių kainuoja daug, pavyzdžiui geras perforatorius gali kainuoti daugiau nei 1000 eurų, o gera betono maišykle 1500 eurų, todėl dėl keletos dienų darbo šių įrankiu pirkti neverta.

Kokiu įrankius pasirinkti?

Rekomenduotumėme rinktis žinomų gamintojų įrankius, todėl, kad šie įrankai prieš pasiekdami savo vartotojus yra testuojami bei tobulinami. Šie įrankiai gaminami iš geresnių medžiagų todėl yra ilgaamžiški bei patvarus. Todėl geriau sumokėti daugiau, bet turėti tvarkingus įrankius, nei pataupyti ir dirbti su prastai veikiančiais įrankiais.

Įrankių nuomos asortimentas

Pas mus rasite labai platų įrankių nuomos asortimentą:

Sodo įrangos nuoma: pas mus rasite trimerius, žoliapjoves, skarifikatorius, grandininius pjūklus, aukštapjovės, žemės grąžtus bei kitą sodo techniką.

Betonavimo Įrangos nuoma: pas mus rasite betono maišykles, vibrosijas, betono glaistyklės bei armatūros rišikliai.

Pjovimo įrangos nuoma: pas mus rasite diskinius pjūklus, tiesinius pjūklus, siaurapjūklius, betono pjaustykles bei plytelių ir trinkelių pjaustykles.

Šlifavimo įrangos nuoma: pas mus rasite sienų šlifavimo mašineles, grindų šlifavimo mašinas bei betono šlifuoklius.

Elektros įrangos nuoma: pas mus rasite elektros generatorius, suvirinimo aparatus, elektros kabelius bei prožektorius.

Sukimo įrangos nuoma: pas mus rasite suktukus, viniakales, viniašaudės bei montavimo įrangą.

Matavimo įrangos nuoma: pas mus rasite nivelyrus, dažų storio matuoklius, metalo detektorius bei vamzdžių inspektavimo kameras.

Įrankių nuoma Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje. Pas mus rasite visus reikalingus statybinius įrankius.

Parašykite komentarą