masažuoklis am700+krepšys

Kaip išvengti skausmo kaklo, pečių arba menčių zonoje?

Visos tos valandos kurios praleistos prie kompiuterio, o taip pat ir nuolatinis žiūrėjimas į mobiliuosius telefonus, gali sukelti rimtų kaklo problemų. Be to, tikriausiai daug laiko praleidžiate namuose, ypatingai kaklas nuskausta nuo maisto dažno maisto gaminimo virtuvėjė, sofos arba net lovos. Todėl dažnu atveju galite jausti nemalonius skausmus. Laimei, kad pajustumėte kaklo palengvėjimą, nebūtina šiais laikais išlaidauti SPA centruose arba prašyti partnerio pamasažuoti  Jus namuose. Jeigu vis dar jaučiate skausmą, norime apžvelgti pukų įrankį. Elektroniniai masažuokliai ir tepaliniai aliejai, gali padėti puikiai ir greitai palengvinti migreną bei sumažinti raumenų įtampą ir emocinį stresą.

Apžvalgai pasirinkome masažuoklį  „SHIATSU AM700+krepšys“

masažuoklis
masazuokliai24.lt

 

Šiame Shiatsu masažuoklyje yra šešiolika skirtingo dydžio rutuliukai, kurie gali keisti kryptį, kad efektyviau būtų atliekamas masažas ir aprėptu daugiau skirtingų taškų. Be to, jis taip pat turi tris greičio nustatymus ir infra raudonųjų spindulių šilumos funkciją, kad dar geriau sumažintų raumenų įtampą ir stresą. Tačiau geriausia dalis yra ta, kad nors jis skirtas kaklui ir pečiams, jį galima uždėti ir ant kitų kūno dalių, įskaitant klubus, strėnas, pėdas, šlaunis  ir apatinę nugaros dalį.

Naudojimas:

Masažuoklio naudojimas yra labai paprastas, tiesiog perkiškite rankas per kilpas, tada pasirinkite norimą minkymo greitį ir atlikite skausmą malšinantį kaklo masažą su infra šiluma. Tokio tipo masažuoklis veikia 15 minučių keisdamas sukimosi kryptis ir išsijungia po 15 minučių. Masažo seansą ir vėl galima kartoti, jeigu įrenginys išsijungia po 15 minučių. Rekomenduojame šį įrenginį naudoti kiekvieną dieną ir geriausia būtų, kad naudotumėte ant nuogo kūno arba per marškinėlius, nes jeigu naudosite tokio tipo masažuoklius per storą megztinį ar kitą storą medžiagą nepajusite pilno ir efektyvaus gilaus masažo.

Privalumai ir patarimai jeigu nusprendėte įsigyti kaklo masažuoklį:

Naudojimas namuose: su pakuotėje esančiais kintamosios ir nuolatinės srovės adapteriais, po įtempto darbo, galite masažuoklį naudoti ir atlikti gilaus masažo terapiją, mėgautis privačiu masažu bet kada ir bet kur.

Pirkite užtikrintai: Apsauga nuo perkaitimo ir automatinio išsijungimo funkcija užtikrina saugią masažo kelionę.

Rūpinimasis šeima: Rūpinkitės visos šeimos sveikata, kasdien bent po 15 minučių ir atsipalaiduokite su šiuo shiatsu masažuokliu pats.

Privalo būti CE ir ROHS patvirtintas saugos ir kokybės užtikrinimas.

Odos priežiūros medžiaga: Aukščiausios kokybės kvėpuojantis tinklelis ir PU oda, lengvai išsklaidanti šilumą ir patogesnė.

Masažuokliai medžiaga am700

Imituojamas rankų minkymo masažas:  16 rutuliukų dvikrypčio sukimo su pasirenkamu šildymo režimu ir 3 reguliuojamais intensyvumo režimais, šis kaklo masažuoklis personalizuoja viso kūno: kaklo, sprando, pečių, nugaros, juosmens ir kojų – masažą ir atsipalaidavimą.

By Adsprom

Parašykite komentarą