LG oro kondicionierius.

Tikriausiai nieko negali būti geriau nei oro kondicionierius namuose per karštas vasaros dienas. Tačiau oro kondicionieriai yra naudingi ne tik karštomis dienomis, bet visų metų laikais. Šiuolaikiniai kondicionieriai turi skaitmeninius ekranus, nuotolinio valdymo pultus ir išmanias programėles, tad įrenginį galėsite valdytu su savo išmaniuoju telefonu. Nuo šiol galima reguliuoti įrenginių greitį, temperatūrą.

Kaip rasti tinkamą kondicionierių savo kambariui?

Kokį tikslų įrenginį nusakyti nematant kambario yra tiesiog neįmanoma. Kiekvienas oro kondicionierius turi skirtingas specifikacijas ir gamintojus. Kiekvienas įrenginys nurodo savo galią, pagal kurią galite įvertinti tinkamo įrenginio pasirinkimą. Kad sužinotumėte preliminarią reikalingą galią, galite pasinaudoti kondicionieriaus galios skaičiuokle. Kuo didesnis jūsų kambarys, tuo stipresnis oro kondicionierius jums bus reikalingas.

Kokių funkcijų turėčiau ieškoti įrenginyje?

Yra kelios pagrindinės funkcijos, kurių rekomenduojame ieškoti oro kondicionieriuose. Su jomis sutaupysite ne tik energijos, bet ir pagerinsite oro kokybę savo namuose.

  • Energijos taupymo jungiklis – dažniausiai oro kondicionieriai veikia nuolat, net kai kompresorius yra išjungtas. Tačiau naujieji oro kondicionieriai turi energijos taupymo jungiklį, kuris išjungia ventiliatorius pilnai, tad galėsite sutaupyti.
  • Priminimas apie filtro valymą – filtrus reikia keisti kas tris – keturis mėnesius. Dauguma žmonių tai pamiršta padaryti, todėl rekomenduojama ieškoti įrenginio, kuris praneštų, kad atėjo laikas keisti filtrą.
  • Svyruojančios ventiliacijos angos: tai vidinis variklis, kuris automatiškai oro srautą perduoda iš vienos pusės į kitą, o tai užtikrina tolygų vėsinimą.
  • Nuotolinis valdymo pultas – šis patogumas leidžia reguliuoti temperatūrą iš bet kurios kambario vietos. Jūs galėsite lengvai valdyti savo įrenginį gulėdami lovoje ar atlikinėdami kitus darbus. Labai patogu, kuomet einate miegoti ir galite įjungti tylųjį rėžimą.
  • Laikmatis – tai funkcija leidžianti išjungti arba įjungti oro kondicionierių nustatytu metu, o jums net nebūtina būti patalpose.

Kodėl verta turėti oro kondicionierių savo namuose?

Oro kondicionieriai turi labai daug teigiamos naudos žmonių organizmams. Pirmiausia, jūsų namuose bus nuolatinė oro cirkuliacija, kuri užtikrins, kad namuose būtų tik grynas oras. Oro kondicionieriai taip pat sumažina astmos priepuolių ir dehidratacijos tikimybę.

Parašykite komentarą