Indai – namų dalis, kuriai dažnai skiriame per mažai dėmesio. Problemų iškyla išdužus lėkštėms, puodeliams, nusprendus kraustytis į kitą vietą ir sulaukus gausesnio būrio svečių. Vienas paprasčiausių sprendimų tada – įdomūs, kokybiški indai internetu. Tačiau kaip pasirinkti tinkamiausius?

Pirmiausia – poreikis

Pirmiausia reikėtų įvertinti, kokių tiksliai indų jums trūksta. Juk viena, kai reikia ištiso servizo svečiams, o visai kas kita, kai trūksta tik dailių lėkščių ar puodelių. Labai svarbu nustatyti ne tik patį indų tipą, bet ir kiekį. Kiek žmonių dažniausiai priimate? Ar yra vaikų?

Geriausia yra užsisakyti keliais vienetais daugiau negu reikia – taip išsisuksite tokiu atveju, jei indai netyčia sudužtų ar būtų kaip nors apgadinti. Gamintojai leidžia indus į rinką serijomis, tai jei specifinių indų pritrūktų, tokių pačių galite po kokio pusmečio ir neberasti.

Dizainas yra viskas

Kai jau žinote, ko reikia, telieka apsispręsti dėl stiliaus. Indai internetu pasižymi ypatinga įvairove, todėl pasirinkti gali būti net sunku. Lengviau išsisuksite jei derinsite indus prie namų aplinkos. Atkreipkite dėmesį į tai, koks interjero stilius vyrauja namuose apskritai arba valgomajame, svetainėje, virtuvėje – ten, kur naudosite indus.

Kitas variantas – derinti indus prie dekoro detalių. Tinka ir staltiesės, ir servetėlių žiedai, ir net žvakidės ar vazos. Jei turite specifinių indų, naujuosius galite derinti ir prie jų. Darna arba kokie nors panašumai čia – būtini. Žinoma, indus galite ir paversti patalpos akcentu. Pavyzdžiui, jei namuose vyrauja pasteliniai tonai, rinkitės skaisčiai raudonus, oranžinius ar kitokios ryškesnės spalvos indus. Tinka ir marginti.

Kaina ir kokybė

Geri indai kainuoja atitinkamai. Visgi tai – gera investicija. Kita vertus, indai internetu paprastai parduodami pigiau nei fizinėse parduotuvėse, salonuose, tai galima ir sutaupyti. Bet kuriuo atveju didesnės kainos bijoti nereikėtų. Juk kokybiški indai tikrai turi vertę, ne veltui kai kurie rinkiniai tiesiog keliauja iš kartos į kartą, iš šeimos į šeimą.

Be to, kokybiški indai prižiūrimi paprasčiau ir greičiau. Žinoma, geriausia jų nedėti į indaplovę, bet jie ir taip greitai nenusitrina, ne taip greitai dūžta, aptrupa. Taigi, kaip visad, kokybė verta dėmesio.

Pasirinkę indus pagal šiuos kriterijus neabejotinai liksite patenkinti rezultatu. Tuomet teliks pasirūpinti tinkama indų priežiūra ir tiesiog mėgautis dailiais, patogiais, patvariais indais – namų puošmena.

Parašykite komentarą