Miegamasis turbūt svarbiausias namų kambarys. Tai kambarys, kuriame jūs pardedate ir užbaigiate dieną. Kai miegamojo kambarys atitinka visus jūsų poreikius, atsikėlę ryte jaučiatės laimingi, geros nuotaikos ir sveiki, tuomet galite spinduliuodami pradėti naują dieną. Susikurkite savo svajonių miegamąjį nedelsiant su penkiais puikiais patarimais.

  1. Palaikykite tvarką. Netvarkingas kambarys tik sujauks jūsų mintis. Todėl susitvarkykite kambarį. Skirkite dėmesį miegamojo lovos priežiūrai: reguliariai vėdinkite čiužinį ir skalbkite patalynę. Tvarkinga patalynė neabejotinai užtikrins gaivos pojūtį.
  2. Išjunkite televizorių ir nesinaudokite telefonu. Jeigu jūsų kambaryje veikia televizorius – išjunkite. Geriau pasiklausykite mėgstamos muzikos, kuri padės nurimti ir atsipalaiduoti. Atminkit tai, kad televizorius nepadės atsipalaiduoti tinkamai, atvirkščiai, sunaudos jūsų likusią energiją. Neatsakinėkit į žinutes ir skambučius. Skirkit laiko ne tik sau, bet ir antrajai pusei arba vaikams.
  3. Investuokite išmintingai. Didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžiame miegodami. Mažiau dėmesio skirkite apšvietimui, kilimėliams, paveikslams, kurie neužtikrins jūsų patogaus miego taip, kaip miegamojo lovos. Geriau investuoti į tai, kas paveiks jūsų fizinę ir psichologinę savijautą. Patogi lova neįsivaizduojama be gero čiužinio. Šiandien, platus čiužinių asortimentas parduotuvėse neabejotinai leis išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį matracą.
  4. Lovos patalynė pasirinkimas. Daugelis mano, kad lovai skirta patalynė turėtų būti balta, kokią pastebime ne viename pasaulio viešbučių. Balta spalva tai švaros, prabangos ir ramybės akcentas. Jeigu nežinote, kokią patalynę rinktis, pagalvokite apie šią. Nereikėtų bijoti, kad balta spalva greit išsiteps. Juk kitos spalvos patalynė lygiai taip pat išsitepa, tik susiliejantys atspalviai neleidžia to pastebėti. Vis gi, jei baltos spalvos nemėgstate, rinkitės švelnias, pastelinės spalvos miegamojo lovos patalynę. Jos suteiks subtilumo ir ramybės pojūtį.
  5. Venkite tamsių spalvų miegamajame. Sodrios, ryškios, tamsios spalvos nėra rekomenduojamos rinktis miegamojo zonai. Šviesios spalvos yra geriausias pasirinkimas, nes jos leidžia atsipalaiduoti ir kartu ramina, atvirkščiai nei tai daro tamsios spalvos, kurios greičiau apsunkina.

Susikurkite ramią ir jaukią savo miegamojo zoną, vadovaudamiesi laiko patikrintais patarimais. Eikite miegoti būdami ramūs ir naują dieną pasitikite kupini energijos ir geros nuotaikos, kurią padės užtikrinti tvarkinga aplinka, patogi lova ir šviesios miegamojo spalvos.

Parašykite komentarą