Pirkėjai ir pardavėjai yra skirtingose gatvėse, kuomet kalbama apie nekilnojamo turto pardavimą. Tai ko siekia vienas, dažniausiai prieštarauja kito asmens interesams. Tarkime vienas asmuo nori nupirkti būstą kuo pigiau, o kitas asmuo nori jį parduoti už kuo didesnę sumą. Abi pusės turėtų naudos, jeigu į šį sandorį būtų įterpiama nekilnojamo turto agentūra Kaune.

Viskas apie pinigus

Dauguma pardavėjų stengiasi gauti kuo daugiau už savo būstą ir nenori susidurti su jokiais papildomais mokesčiai. Tačiau atlikti tyrimai parodė, kad asmenys parduodantys savo namus su brokerių pagalba gali uždirbti daugiau pinigų, nei pardavinėdami patys. Brokeris Kaune gali atstovauti ne tik pardavėjo interesus, tačiau ir pardavėjo. Brokeris dažniausiai atstovauja už numatytą komisinį mokestį.

Jeigu esate pardavėjas, tuomet į parduodamo būsto kaina jau bus įskaičiuotas komisinis.

Brokeris gali būti naudingas ir pirkėjams, kadangi padės nusiderėti pradinę kainą iki mažesnės. Taip pat pateiks pardavėjui visus dalykus, dėl kurių turėtų būti mažinama kaina. Dauguma pirkėjų negali išsakyti savo nuomonės, nes jiems yra tiesiog nedrąsu, tad už jus tai gali padaryti brokeris.

Dėmesys visoms detalėms

Dauguma asmenų kurie parduoda namus nėra kokie nors patyrę pardavėjai, tad jie neatkreipia dėmesio į tam tikras smulkmenas dokumentuose. Turėtumėte suprasti, kad nekilnojamo turto dokumentai yra svarbūs, nepaisant ar jūs perkate, ar parduodate. Vien tik pirkimo sutartį gali sudaryti 10 lapų, nepaisant kitų dokumentų.

Džiugu tai, kad jūsų brokeris bus susipažinęs su visais reikiamais dokumentais ir žinos kaip juos reikėtų sutvarkyti. Gerai pagalvokite ar verta sutaupyti, kuomet už savo padarytas klaidas gali tekti susimokėti ženkliai didesnes sumas.

Brokeriai žino ko ieškoti

Pirkėjai dažniausiai iš anksto žino, kokio būsto jie norėtų. Jie žino kokio garažo, virtuvės, miegamojo ar kitų kambarių norėtų. Kiekvienas pirkėjas tikriausiai pasijaustų geriau, kuomet matytų namų sąrašą, kurie atitinka jų visus keliamus reikalavimus. Brokeris pasirūpins tinkamų namų sąrašu ir jį jums pateiks, bei nuvyks pirminiam apžiūrėjimui be jūsų, o jeigu būstas yra tinkamas, tuomet jus informuos.

Parašykite komentarą