Jeigu esate iš tų žmonių, kurie tausoja gamtą, rūšiuoja įvairias atliekas ir jas priduoda į specialias aikšteles, tikriausiai ne kartą esate pastebėję, kad joje kainos kartas nuo karto keičiasi. Jeigu kalbėti konkrečiau, jos gali būti nevienodos metalų supirkimo aikštelėse. Kartais gali kilti klausimų, kodėl jos anksčiau buvo mažesnės arba didesnė, o po kelių mėnesių atvykus į tą pačią vietą, staiga kaina pasikeitė. Tad šiame straipsnyje ir papasakosime priežastis, kodėl metalo supirkimo kaina gali skirtis.

 

Priklausomai nuo vietos

Jeigu prieš važiuojant metalų kainomis domėjotės internete ir apžiūrėjote ne vieną aikštelę, turbūt turėjote pastebėti, kad metalo supirkimo kainos jose buvo skirtingos. Viena iš tokių priežasčių gali būti ta, kad jos yra skirtingose vietose. Ten kur netolimu atstumu tokių aikštelių yra pakankamai nemažai, automatiškai jos konkuruoja tarpusavyje, todėl stengiasi pritraukti kaip įmanoma daugiau klientų, kad jie rinktųsi būtent jų aikštelę, todėl ir kainas siūlo konkurencingas. O tose vietose, kur ji yra viena, o važiuoti iki kitos aikštelės yra pakankamai didelis atstumas, gali siūlyti ir mažesnes kainas. Todėl kiekvieno kliento apsisprendimas ar jos ieškoti patogioje vietoje ir nekreipti dėmesį į kainą arba rinktis tolimesnę, bet pelningesnę aikštelę.

 

Kaina gali priklausyti nuo sutvarkyto metalo

Kainai gali turėti įtakos ir pačio metalo sutvarkymas. Gali atrodyti, kad tai yra nereikšmingas dalykas, bet jis gali duoti labai daug. Tad jeigu norite didžiausios metalo laužo kainos, tuomet dar prieš jį priduodant padirbėkite. Tai yra nuvalykite kaip įmanoma labiau, nuimkite nuo jų dalis, kurios yra ne metalinės, jeigu pavyksta sugrupuokite metalus. Kadangi tokį darbą turi atlikti žmonės, kurie dirba tokiose aikštelėse, automatiškai jie gaišta savo laiką, o tai kainuoja kaštus. Jeigu jūs šį darbą padarysite už juos, jų laikas taupysis, kaštai nebus išnaudoti, todėl ir pačiam klientui galima mokėti daugiau už atvežtą metalą.

 

Kokiu principu dirba metalo laužo supirkimo aikštelė

Metalo laužo supirkimo kaina gali priklausyti ir nuo to, kaip dirba pati laužo supirkimo aikštelė. Tai yra ar ji dirba viena pati tiesiogiai, ar yra tarsi tarpininkas tarp tam tikros įmonės ir kliento. Jeigu ji dirba savarankiškai, tuomet pati pagal save gali keisti savo kainas, todėl didelė tikimybė, kad yra įmanoma gauti didesnę kainą. Jeigu ji yra tarpininkas, tai tam tikrą surinktą dalį turi atiduoti įmonei, kuri ją samdo ir ne visada ji gali nustatyti kainas tokias, kokias nori pati.

Parašykite komentarą