Seksualūs apatiniai

Preliminariai apskaičiuota, kad šiais metais sekso žaislų pramonė siekė 29 milijardus dolerių pajamų. Pagal statistiką teigiama, kad iki 2026 metais ji pasieks apie 52 milijardus dolerių. Sekso prekės yra įvairiausių kategorijų, tad išsirinkti sau tinkamą nėra sunku, o ateityje žaislų pasirinkimas tik didės. Šiuo metu rinkoje yra daugiau nei keli šimtai skirtingų gamintojų, kurie siūlo vis kažką kitokio, skirto skirtingoms lytims, seksualinėms orientacijoms, kūno dalims, fetišams ir dar kitiems dalykams.

Jeigu neturite jokio sekso žaislo, bet norite įsigyti, tuomet pirmojo žaislo pasirinkimas gali būti kiek sunkus. Laimei, kad sekso prekes galima suskirstyti į skirtingas kategorijas, tad lengviau bus suprasti ko jūs norite.

Šiame straipsnyje pateikiame pačias populiariausias sekso žaislų kategorijas.

Penio žiedai

Penio žiedai yra dedami aplink vyro varpą. Rinkoje galima atrasti labai skirtingų žiedų. Vieni žiedai yra gaminami iš silikono ir yra lankstūs, o kiti iš metalo. Dauguma šių žaislų vibruoja, vieni penio žiedai dedami aplink varpą, o kiti aplink sėklides. Šis sekso žaislas yra puikus asmenims kovojantiems su erekcijos disfunkcija. Susiaurėjimai aplink varpa gali padėti išlaikyti ilgesnę erekciją ir ilgesnius lytinius santykius.

Kai kurie penio žiedai padeda stimuliuoti klitorį prasiskverbimo metu, o tai yra didelis privalumas, kadangi maža dalis moterų gali patirti orgazmą tiesioginiu būdu.

Vibratoriai

Dauguma vibratorių yra skirti stimuliuoti išorinį moters klitorių. Tačiau yra ir specialių išlenktų klitorių, kurie tuo pačiu metu gali stimuliuoti ir G tašką. Vibratoriai gali puikiai pasitarnauti su partneriu, kadangi papildoma stimuliacija suteikia didesnį malonumą. Santykiavimo metu, vibratorius turėtų būti laikomas prie moters klitoriaus, kad būtų didinama stimuliacija ir paankstintų moters orgazmą.

Seksualūs apatiniai

Daugumai vyrų patinka kuomet ant moterų yra uždėti seksualūs apatiniai. Tai gali suteikti didesnį malonumą vyrams, nes tai yra užvedantis dalykas. Moterys taip pat gali lengviau atsipalaiduoti, nes jausis labiau seksualios.

Analiniai karoliukai

Analiniai kamuoliukai yra skirti dėti į išangę, o po to palaipsniui juos ištraukinėti. Šie žaislai yra ypatingai unikalūs, nes išėmimo metu juntamas kiekvienas karoliukas, kuris suteikia vis skirtingus pojūčius.

Parašykite komentarą