Geriausios pozos lovoje yra tokios, kurios užtikrins maksimalų malonumą, artumą ir šilumą abiem partneriams. Tačiau dažnai dėl įvairaus seksualinio temperamento tai nėra lengva – geriausia padėtis jai jokiu būdu nėra geriausia jam, ir atvirkščiai.

Kas įtakoja seksualinės padėties malonumą?

Geriausi daiktai jam ir jai? Šiuo atžvilgiu atsirado daug stereotipų, pavyzdžiui, įsitikinimas, kad moterys mieliau renkasi intymias ir romantiškas pozicijas, o vyrai mėgsta mylėtis „iš nugaros“, stebėdami savo partnerės užpakaliuką. Realybė, žinoma, yra daug sudėtingesnė, o nustatyti, kurios pozicijos yra geriausios vyrams ir moterims, priklauso nuo:

  • konkretaus žmogaus,
  • sąjungos,
  • situacijos,
  • būklė,

Taip pat dešimtys kitų anatominių, psichologinių, emocinių, biologinių, kultūrinių ir net religinių veiksnių. Žinoma, seksologija sugeba parinkti geriausias abiejų partnerių pozicijas, kuriomis siekiama padidinti pasitenkinimą arba, priešingai, atitolinti orgazmą. Kad seksas nebūtų rutina, vibruojantis žiedas ir kiti sekso žaisliukai gali dar labiau suartinti abu partnerius.

Kartais užtenka šiek tiek pakeisti kampą, šiek tiek pasislinkti į šoną ar naudoti kiek kitokius judesius, kad pasikeistų seksualinė patirtis. Taigi susipažinkite su TOP 4 sekso pozomis:

  • Akis į akį. Šioje pozicijoje vyras sėdi ant lovos ar kėdės krašto, partnerė atsukta į save. Be to, moteris gali apsupti savo vyrą kojomis juosmens lygyje.Kai esate vienas priešais kitą, yra puiki proga ilgam, aistringam bučiniui. Tokie bučiniai visada teigiamai veikia partnerių artumą. Be to, tokia padėtis skatina gilų įsiskverbimą, nes moteris gali kontroliuoti savo kampą ir intensyvumą.
  • Stovima padėtis. Tai poza, kuri tikrai turėtų būti įtraukta į jūsų repertuarą. Vyras užima stovinčią padėtį, o jo partnerė apgaubia jį kojomis. Partnerė laiko sėdmenis ir nugarą. Šioje pozicijoje galėsite visiškai pasinerti į aistrą. Teoriškai nėra ribų, kur galite išbandyti šią poziciją – ji puikiai tinka spontaniškiems santykiams
  • Kačiukas. Nepaisant to, kad vyras atsilieka, o partnerių akys nesusitinka, yra labai glaudus kūniškas kontaktas. Įprasta patogi laikysena nesukelia jokio diskomforto. Priešingai, padėję pagalvę po moters dubens, galite pasiekti maksimalų daugelio erogeninių zonų – taškų G, P ir A – stimuliavimą.
  • Eifelio bokštas. Ši sekso poza skamba puikiai, nes geras seksas mums asocijuojasi su Paryžiumi. Šioje seksualinėje pozicijoje, situaciją valdo moteris. Eifelio bokšto pozicijoje moteris sėdi ant savo partnerio, nugara į jį, kojos plačiai, o rankos remiasi į partnerio šlaunis. Galite būti tikri, kad šioje pozicijoje orgazmas garantuotas.

 

Autorius Redaktorius

Parašykite komentarą