Kuriant virtuvės erdvė, labai svarbu tinkamai ją suplanuoti, pasirūpinti kokybiškais baldais ir viską sujungti į bendrą, jaukią erdvę. Virtuvėje leidžiame daug laiko, o dažnai virtuvė tampa ir svetainės dalimi, tad čia labai svarbu tinkamai ir apgalvoti sprendimai. Pirmiausia, čia turėtų stovėti kokybiški baldai virtuvei. Kaip tokius pasirinkti ir nesuklysti?

Kokias medžiagas rinktis?

Virtuvės baldų gamyboje gali būti naudojamas platus įvairių medžiagų pasirinkimas. Pirmiausia, reikėtų pagalvoti apie tai, iš ko bus gaminamas Jūsų baldų fasadas. Dažniausiai dėl kainos ir kokybės santykio pasirenkamos įvairios plokštės, tokios kaip laminuotos medžio drožlių plokštės arba dažytos medžio dulkių plokštės. Jos yra patikimos ir ilgaamžės. Jos yra tvirtos, iš jų lengva pagaminti įvairių formų ir dydžių baldus. Tokios plokštės atlaiko temperatūrų kaitą, yra atsparios mechaniniams pažeidimams, todėl tai yra kokybiškų baldų medžiaga.

Šiandien vis dažniau pasirenkamos ir faneruotos plokštės bei natūrali mediena. Tai brangesnis, tačiau ilgiau tarnaujantis pasirinkimas. Dažniausiai tokių baldų projektas kainuos brangiau, tačiau jis tarnaus daugiau metų, o jo išvaizda taip pat bus kitokia. Natūralaus medžio stilius yra išskirtinė namų detalė.

Taip pat svarbu tinkamai pasirinkti furnitūrą. Tai labai svarbu virtuvės baldų galis. Tik jeigu furnitūra bus pasirinkta tinkamai, bus pagaminti kokybiški baldai virtuvei. Dažnai būtent furnitūra sudaro nemažą baldų gamybos dalį, tačiau ekspertai pataria netaupyti ir rinktis geriausius sujungimo elementus. Nuo jų priklauso baldų funkcionalumas. Sutaupius renkantis furnitūrą, rizikuojate, kad net ir iš brangių medžiagų pagaminti baldai po kelių metų sulūš, nebeveiks taip, kaip turėtų.

Kaip derinti baldus?

Kaip jau minėta, labai dažnai virtuvė yra netoli svetainės ar valgomojo, o kuriant naujus projektus, dažnai virtuvės erdvė yra sujungta su svetaine. Tai šiuo metu labai dažna tendencija. Todėl renkantis baldus, juos reikėtų derinti tiek prie svetainės, tiek prie kitų kambarių dizaino. Tai svarbu apgalvoti renkantis baldų spalvas, jų modelius. Šių erdvių baldai turi derėti vienas prie kito ir sukurti bendrą vidaus interjero stilių.

Kada verta užsakyti baldų gamybą?

Virtuvės baldai yra ta baldų kategorija, kurie dažniausiai gaminami individualiai. Nestandartinių baldų gamyba virtuvėje pasitarnauja dažniausiai. Taip yra todėl, kad kiekviena virtuvė yra vis kitokia ir kiekvieno šeimininko poreikiai kitokie. Norint, kad joje stovėtų kokybiški baldai virtuvei, kurie būtų funkcionalūs ir patogūs naudoti, geriausiai užsakyti jų gamybą individualiai. Tuomet projektas bus pritaikytas jūsų virtuvės dydžiui, išmatavimams, bus sukurti jums labiausiai tinkantys sprendimai.

 

 

Parašykite komentarą