Auskarai su rubinu jums gali atrodyti klasikų klasika ir niekada neišeiti iš mados. Tačiau kaip juos ir kitus papuošalus nešioti tinkamai? Papuošalai yra puikus būdas suteikti aprangai gyvumo ir paryškinti geriausias jūsų savybes. Ar gali būti geresnis būdas tai padaryti, nei papildyti savo išvaizdą drąsiu, įspūdingu ir dėmesį patraukiančiu papuošalu? Išskirtinių papuošalų grožis yra tas, kad norint, kad jūsų apranga išsiskirtų, tereikia vieno papuošalo. Svarbiausia, kad viskas būtų paprasta ir savo aprangą paverskite vienu dideliu akį traukiančiu kūriniu, arba gerai suderintais aksesuarais, kad jūsų išvaizda būtų tinkama pusiausvyra.

Nuo kokteilių žiedų iki rankogalių apyrankių ir antkrūtinių karolių – visų formų, dizaino, spalvų ir dydžių detalių. Jie gali padaryti stebuklus, kad akintų paprastą suknelę, arba gali padėti atkreipti dėmesį į jūsų dalis, kurias norėtumėte pabrėžti.  Mažiau yra daugiau. Drąsiems  turi būti leidžiama išsiskirti, todėl neperkraukite savo išvaizdos dėvėdami masyvius papuošalus arti vienas kito. Pageidautina nešioti po vieną, bet jei norite nešioti daugiau nei vieną išrašomą apyrankę, kartu nenešiokite apyrankių ir žiedų ir venkite tuo pačiu metu dėvėti auskarus ir karolius. Sietyno auskarai ir rankogalių apyrankė gali gražiai atrodyti kartu, o ilgas karoliai ir kokteilių žiedas gali puikiai derėti. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote suderinamus elementus. Stenkitės klijuoti prie tos pačios rūšies metalo ir vengti raštų ir žavesio susidūrimo. Sluoksniuoti grandininiai karoliai gali atrodyti itin žaviai, jei juos nešiojate teisingai. Išsaugokite savo išvaizdą skoningai įsitikindami, kad nesluoksniuojate per daug sruogų ir stebėkite, kiek blizgesio sluoksniuojate.

Tačiau jei nešiojate diržą, nenešiokite ilgų grandinėlių karolių, nes toje pačioje vietoje bus per daug visko. Platus kaklaraištis ir karoliai gali būti vienintelė jūsų išvaizda, todėl leiskite tokiems daiktams užimti pagrindinę vietą ir atsisakykite kitų papuošalų. Didelius aksesuarus geriausia dėvėti su paprastais drabužiais. Dėvėdami drąsius papuošalus venkite įtemptų raštų ir puošmenų, pvz., blizgučių. Atminkite, kad norite, kad jūsų stilius išsiskirtų, todėl protingai derinkite elementus. Maža juoda suknelė puikiai tiks prie vienos ar dviejų dėmesį patraukiančių detalių, o džinsai ir grynai baltas viršus puikiai tiks dideliam, ryškiam ir spalvingam. Dėvėdami ryškius ir detalius aksesuarus stenkitės laikytis neutralių ir blokuojančių spalvų daiktų.

 

 

 

Parašykite komentarą