Patarimai kaip įsigyti tinkamą sužadėtuvių žiedą.

[powerkit_toc title=”Patarimai kaip įsigyti tinkamą žiedą” depth=”2″ min_count=”4″ min_characters=”1000″]

Dar visai nesenai žmonės prieš pirkdami sužadėtuvių žiedus užduodavo kelis klausimus: kokio tipo žiedą geriausia pirkti? Baltą auksą ar geltoną? Tačiau šiomis dienomis reikėtų apsvarstyti daugiau klausimų prieš pasirenkant tinkamą sužadėtuvių žiedą.

Neįsitraukite į tendencijas

Sužadėtuvių žiedai turėtų būti nesenstantys ir klasikiniai, kurie parodytų jūsų meilę savo artimam žmogui. Reikia nepamiršti, kad piršlybų metu parodoma, kad jūs ruošiatės tą žmogų mylėti amžinai, todėl turite pasirinkti tinkamą žiedą savo sužadėtinei.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į kiekvieno žiedo stilių, kad galėtumėte parinkti tą, kuris atitiktų jūsų mylimo žmogaus stilių. Pagalvokite kokio tipo jie papuošalus nešioja, galbūt minimalius, o galbūt vien auksinius?

Akmuo nebūtinai turi būti tobulas

Deimantų ekspertai dažnai nurodo tam tikras spalvas, pjūvius, skaidrumus ir karatus, kad atitiktų tam tikrus sertifikatus. Tačiau nebūtina rinktis žiedo pagal sertifikatus, o geriau vertinti jį pagal jausmus, kuriuos jis gali suteikti jums.

Sertifikatas yra svarbu, tačiau ne visuomet reikėtų remtis į jį.

Tinkamas dizainas

Kai kurie žiedų pardavėjai gali pagaminti žiedą pagal jūsų visus norus. Dauguma vyrų nori dėti ant žiedo deimantą. Vienas žmogus yra pasakęs, kad apie dedamas deimantas yra tarsi meno kūrinys, o rėmas kaip aplinka. Visuomet galite drąsiai užsakyti žiedą pagal savo norus, tačiau nepamirškite, kad jis atspindėtų dėvinčio žmogaus stilių.

Dukaratai komanda gali Jums suteikti puikių patarimų ir nukreipti jus į teisingą kryptį.

Nebijokite galvoti apie savo norus

Beveik visi pirkdami žiedą nori, kad jų antra pusė jaustųsi ypatingai, o žiedo atmosfera atitiktų tą žmogų. Vis daugiau moterų atsisako tradicinių dekoracijų ir renkasi kažką asmeniško, unikalaus ir netikėto. Laikais keičiasi, todėl nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nori kažko išskirtinio. Reikia galvoti ir apie ateitį, kad tas žiedas neišeitų iš mados ir vis dar liktų madingas ir aktualus.

Žiedo kaina

Jeigu norite, kad žiedas tikrai išlaikytų savo kainą, tuomet rekomenduojame rinktis tik tuos, kurie turi Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatą, kadangi tai užtikrins, kad žiedo kaina nesumažėtų ateityje.

 

Parašykite komentarą