„4Relax” dekompresinė pagalvėlė gali palengvinti skausmą, sukeltą ilgai trunkančio telefono naudojimo ar darbo su kompiuteriu, kaklo įtempimo dėl biuro ar namų darbų, galvos skausmą ir skausmą, susijusį su kaklo traumomis, slankstelių poslinkiais, nervų spaudimais, kaklo spazmais, tempimo traumomis ir kaklo spondiloze. Tam pakanka naudoti jį 2-3 kartus per dieną po 20-30 minučių.

Atsikratykite sustingusio kaklo: ergonomiško dizaino dėka „4Realx” kaklo tempimo prietaisas gali sumažinti kaklo įtempimą ir padėti jums per kelias savaites įgyti sveiko sėdėjimo įpročius. Reguliuojamas ir patogus: trys oro sluoksniai siūlo lankstų kaklo palaikymą; dvi savaime pritvirtinamos juostelės leidžia reguliuoti suspaudimą, kaip reikia. Lengvai nešiojamas: jis gali būti išpūstas ir sulankstytas į mažą dydį, taigi jį lengva sudėti į rankinę ar lagaminą. Kur bebūtumėte – namuose, ofise ar kelionėje – jį lengva nešiotis. Trikartinis nutekėjimo apsaugojimas: taikomi trys metodai, kad būtų išvengta oro nutekėjimo, taip iš dalies sumažinama nutekėjimo galimybė dėl medžiagų senėjimo.

Darbo užsiėmimai sėdimame režime ir namų ruošos darbai gali sukelti skausmą ir sunkumus judant kaklo srityje.

Kai kurie žmonės kenčia nuo galvos skausmų, kaklo sustingimo ar galvos svaigimo, kurie atsiranda dėl netinkamos kaklo laikysenos. Jei ši ne sveika įpročiai išlieka ilgą laiką, simptomai tik dar blogėja ir darosi sunkiau dirbti sėdint prie stalo.

Norint sumažinti kaklo skausmą, „4Relax” kaklo traukos prietaisas gali suteikti tinkamą kaklo palaikymą ir sumažinti galvos svorį, spaudžiantį ant kaklo stuburo. Prietaisas turi savisriegiančius diržus, leidžiančius lengvai reguliuoti apkrovą, ir kvėpuojančią medžiagą, kurioje patogu dėvėti ilgesnį laiką, kad būtų patogu, dirbant tiek biure, tiek namuose.

Kadangi prietaisas yra lengvas, jį galima lengvai nešioti, nes jis gali būti greitai išpūstas ir sulankstytas, kad tilptų į jūsų rankinę ar lagaminą. Tai patogu, jei turite daug kelionių, o norite išlaikyti gerą savijautą namuose ar darbe.

                     

 

PATOGU IR KOMFORTIŠKA

Du velcro diržai leidžia reguliuoti jūsų kaklo suspaudimą ir palaikymą, kartu su aukštos kokybės paviršiaus medžiaga jis suteiks jums patogumą ir malonumą.

DRAUGIŠKA MEDŽIAGA ODAI

Mūsų kaklo traukos priemonė pagaminta iš komfortabilios vilnos medžiagos, labai draugiškos odai ir minkštos, mažinant jausmą kaip turėjimą svetimkūnį ir diskomfortą. Galite pajusti spaudimo sumažėjimą per kelias minutes.

AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGA

Komponentai pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir plieno, todėl jie yra patvarūs. Metalinis ir rutulinis ventiliai sudaro dvigubos apsaugos sistemą, kuri užkerta kelią orui išeiti.

SKAUDA KAKLĄ?

Darbo vietoje priskirtas sėdimas ir gyvenimo būdas bei per dideli namų ruošos darbai sukelia skausmą ir sunkumą kakle. Daugelis žmonių kenčia nuo galvos skausmo, kaklo sustingimo ar svaigimo, kurie yra sukelti netinkamu gimdos kaklo laikysena. Neteisingi įpročiai išlieka metų metais ir simptomai pablogėja, apsunkindami darbo vietos kėdėje sėdimą darbą.

PADĖKITE MAŽINTI KAKLO SKAUSMĄ

„4Relax” kaklo tempimo pagalvėlė gali suteikti jūsų kaklui tinkamą palaikymą, sumažinti galvos svorio įtaką gimdos kaklo stuburo sritims.

Savęs tvirtinimo juostos leidžia lengvai reguliuoti suspaudimą, o kvėpuojantis medžiaga padaro tempimą patogų ir ilgai dėvint tinkamai tiek darbo vietoje, tiek namuose.

PATOGU NEŠIOTI

Ją galima lengvai nešioti ilgesniam atstumui be jokio krūvio. Ją galima išpūsti per kelias sekundes ir lengvai sulankstyti. Ji gali būti sudėta į jūsų rankinę ar lagaminą ir neužims didelės vietos. Ją lengva laikyti su savimi, kai esate verslo ar šeimos kelionėje, galite atlikti kaklo tempimą namuose ar biure.

 

 

By Adsprom

Parašykite komentarą