Vandens filtravimas

Be jokios abejonės, vanduo vaidina svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Jūs jį geriate, gaminate su juo, maudote jame ir dar daugiau. Turėtų būti neabejotina, kad norėtumėte naudoti vandenį, kuriame nėra nepageidaujamų teršalų, tokių kaip chloras, fluoro junginiai, pesticidai ir net nedidelis kiekis receptinių vaistų. Net buteliuose išpilstytame vandenyje yra teršalų ir jis tiesiog kenkia aplinkai. Čia pasirodo vandens filtravimas. Turint nedidelį vandens filtro ąsotį, jis nebeapsaugo nuo kenksmingų teršalų, esančių vandentiekio vandenyje. Viso namo vandens filtravimo sistema yra geriausias pasirinkimas sau ir jūsų šeimai užtikrinti saugų geriamąjį, maisto ruošimo ir maudymosi vandenį.

Yra tiek daug priežasčių, kodėl turėtumėte investuoti į viso namo vandens filtrą, tačiau šį sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Sudėjau penkias pagrindines priežastis, kodėl turėtumėte naudoti viso namo vandens filtravimo sistemą ir pradėti gyventi sveikesnį bei saugesnį gyvenimo būdą.

1. Vandentiekio vanduo yra pilnas cheminių medžiagų

Vanduo yra viena iš svarbiausių maistinių medžiagų sveikam, tinkamai funkcionuojančiam organizmui. Vanduo ne tik drėkina jus, bet ir padeda sutepti sąnarius, tiekia deguonį į visą kūną, reguliuoja kūno temperatūrą, padeda reguliuoti virškinimą ir dar daugiau. Rekomenduojamas vandens kiekis yra 30ml / 1 kilogramui kūno masės.

Žinoma, jūs nenorite gerti vandens, kuriame yra cheminių medžiagų. Turėdami viso namo vandens filtravimo sistemą, galite lengvai paimti gėrimą iš bet kurios jūsų namų kriauklės, negalvojant apie tai, kokių nepageidaujamų cheminių medžiagų ir teršalų joje gali būti. Nors vandens dezinfekavimas yra svarbus norint išvengti per vandenį plintančių ligų, tikrai nenorite gerti gydymui naudojamų cheminių medžiagų.

2. Švaresnis vanduo gaminimui

Kai plaunate produktus ir verdate makaronus be glitimo, maistas sugeria vandenį, taip sugerdamas visas jame esančias chemines medžiagas. Kaip ir gerti vandenį iš čiaupo, gaminimas juo taip pat gali būti pavojingas. Naudodami viso namo vandens filtravimo sistemą galite lengviau atsikvėpti ir niekada nereikės jaudintis dėl cheminių medžiagų patekimo į jūsų maistą. Naudodami filtruotą vandenį galite sutrumpinti gaminimo laiką, pagerinti savo maisto skonį ir užtikrinti geresnę gaminimo patirtį jums ir jūsų šeimai.

3. Nebeliks kieto vandens

Įprasti vandens minkštikliai dažnai pašalina iš vandens būtinų mineralų. Įprasti vandens minkštikliai nėra saugūs augalams, reikalauja daug priežiūros, oda lieka gleivėta. Naudodami minkštiklį be druskos nejausite gleivinės odos pojūčio, jis mažiau teršis ir nereikalauja elektros energijos. Taip pat nebereikės vargti su dušo kabinų valymu, nes turėsite tinkamą vandenį.

4. Sveikesni plaukai ir oda

Naudodami viso namo vandens filtrą ar net tik dušo filtrą, galėsite saugiai maudytis po dušu , išsiplauti plaukus ir nusiprausti veidą, neleisdami kenksmingoms cheminėms medžiagoms prasiskverbti į odą. Jūsų vanduo iš tikrųjų gali turėti įtakos jūsų plaukų, odos ir net plaučių sveikatai, nes kvėpuojate garais. Kenksmingos cheminės medžiagos gali išsausinti odą ir sukelti ilgalaikę žalą. Oda yra didžiausias jūsų kūno organas, todėl jos sveikata naudojant tinkamai filtruotą vandenį yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti patys.

5. Nebenaudokite plastikinių vandens butelių

Plastikiniai vandens buteliai ne tik kenkia aplinkai, bet ir vanduo buteliuose nebūtinai yra geresnis jūsų sveikatai. Vien Jungtinėse Valstijose kas sekundę sunaudojama 1500 plastikinių vandens butelių. Dar blogiau, 80 % butelių patenka į sąvartyną net naudojant perdirbimo programas. Be to, galonas vandens buteliuose kainuoja maždaug 300 kartų daugiau nei galonas vandens iš čiaupo.

Vidutinis lietuvis vandeniui buteliuose per metus išleidžia 100 Eurų, o kai kuriems žmonėms tai gali būti net daugiau. Jei pirktumėte vieną butelį per dieną ištisus metus, tai būtų apie 365 eurai ar daugiau, priklausomai nuo prekės ženklo. Nors viso namo filtras gali užtrukti kelerius metus, kol pamatysite investicijų grąžą, dušo ar geriamojo vandens filtro įsigijimas pasikeis greičiau nei per vienerius metus. Naudodami filtruotą vandenį iš čiaupo užkirsite kelią žalingam poveikiui aplinkai ir išvengsite toksinų, išplautų į vandenį iš plastiko, taip pat sutaupysite pinigų jums ir jūsų šeimai.

Parašykite komentarą