Hostinger nuolaidos kuponas 20 %

Hostingeris yra vienas iš žinomiausių internetinių prieglobos paslaugų teikėjų. Todėl Hostinger nuolaidos kuponas 20 % gali būti naudingas daugumai asmenų, kurie nori įsigyti serverio nuomą arba išmokti kurti internetinius puslapius.

Jų pasiūloje galite rasti įvairiausių planų su skirtingomis kainomis. Jeigu turite mažą internetinę svetainę, tuomet nesunkiai atrasite tinkamą biudžetinį planą.

Hostinger nuolaidos kuponas 20 %

Visai nesenai hostingeris įdiegė naują funkciją, kad jų klientai gali dalintis savo rekomendacijų nuorodomis. Su mūsų pateikiama nuoroda, jūs gausite net 20 procentų nuolaidą savo pirmam hostingo planui.

Nuoroda į nuolaidą: https://hostinger.lt?REFERRALCODE=1LUKAS12

Reikalavimai, kad nuolaidos kuponas veiktų

Norime paminėti, kad ši nuolaida nėra taikoma seniems vartotojams. Todėl ji veiks tik tiems asmenims, kurie registruosis per mūsų pateiktą nuorodą. Jūs turite užsisakyti hostingą bent vieneriems metams.

Šis Hostinger nuolaidos kuponas 20 % nėra taikomas cPanel ir elektroninio pašto planams.

Ką reikėtų žinoti apie Hostinger?

Hostinger veikia ne tik Lietuvoje, bet yra išsidėstęs po visą pasaulį. Tai yra didelis privalumas, kadangi asmenims turintiems portalus skirtus užsienio rinkai, jie gali pakeisti savo serverio lokaciją. Hostinger taip pat yra pripažintas vienu iš populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų visame pasaulyje.

Dauguma tinklaraštinkų ir naujienų portalų teikia pirmenybę jų paslaugoms, nes gali įsigyti serverį už nedideles kainas.

UAB ,,Hostinger” Lietuvoje oficialiai buvo atidarytas 2012 metais. Per savo 10 metų egzistavimo, jie pritraukė didelį kiekį klientų iš Lietuvos.

Internete randame statistiką, kad kiekvieną dieną į hostingerį yra priregistruojama apie 15 000 vartotojų. Šie skaičiai yra pasauliniu mąstu, o ne tik Lietuvoje.

Teigiama, kad 2014 metais hostingeris turėjo virš 10 milijonų vartotojų.

Hostinger siūlomi privalumai

Hostingeris gali pasiūlyti daugybę skirtingų privalumų, todėl Hostinger nuolaidos kodas gali būti naudingas, kad juos išbandytumėte patys.

Teikiama pagalba visą parą

Dar nėra jokio prieglobos paslaugų teikėjo, kuris teiktų pagalbą visą parą lietuvių kalba. Hostinger vertina savo bendravimą su kiekvienu klientu, todėl jie turi savo pagalbos skyrių, kuris dirba visą parą, net ir savaitgaliais ir nedarbo dienomis.

Jeigu kyla kokių nors neaiškumų, visuomet galite kreiptis į jų pagalbos skyrių ir gausite pagalbą. Komandoje yra profesionalūs ir draugiški asmenys, kurie mielai atsakys į jūsų užduodamus klausimus.

Serveriai yra spartūs

Jų serveriai yra ypatingai spartūs ir puikiai veikia su ,,Cloudflare” ir ,,LiteSpeed”. Sujungę savo internetinę svetainę su ,,Cloudflare” CDN ir cache įskiepiu ,,LiteSpeed” jūsų svetainės greitis padvigubės!

Reikėtų nepamiršti, kad svetainės spartumas lemia ir SEO rodiklius.

Naudojimas

Visomis paslaugomis yra labai lengva naudotis. Net ir naujokai gali viską lengvai suprasti, kadangi yra pateikiamos piktogramos ir aprašymai. Jeigu nemokate įdiegti kokių nors varikliukų, jūs galite pasinaudoti automatiniu diegimu ir įdiegsite sistemą vos keliais mygtukų paspaudimais.

Hostingo kainos

Užėję į hostingerio svetainę, jūs galite rasti puikių pasiūlymų. Pigiausio serverio nuoma kainuoja vos 99 centus per mėnesį. Už šią kainą jūs galėsite patalpinti vieną internetinę svetainę ir turėsite net 50 GB ssd talpą.

Parašykite komentarą