Statant ir įrenginėjant naują nuosavą namą, atlikti reikia daugybę darbų ir pasirūpinti tenka tuzinu įvairių medžiagų. Tinkavimas, sijų pasirinkimas, apšiltinimo medžiagos ir kiti rūpesčiai užgriūna naujakurių ir rangovų pečius. Statybų metu nebus įmanoma išsiversti ir be betono – jo reikės tiek klojant pamatus, tiek norint įrengti laiptelius ar atliekant kitus darbus, kuriuose ši medžiaga yra būtina. Šiems darbams palengvinti bus neabejotinai reikalingas vienas prietaisas – betono siurblys.

Kas tai per įrenginys?

Šis prietaisas suteikia galimybę tiekti betoną bet kurioje norimoje vietoje. Priešingai nei kiti įrenginiai, kurie pristato betoną ir tiesiog išpilsto jį pagamintas formas, betono siurblys turi itin galingą variklį, kuris pumpuoja betoną ir leidžia jį lanksčios žarnos pagalba išpilstyti ten, kur reikia. Tačiau jį renkantis dažnai yra susiduriama su dilema – ar teks įsigyti betono siurblį, ar pavyks išsisukti tik su jo nuoma. Atsakymas yra gana paprastas: jeigu siurblys bus reikalingas daug kartų, nuoma ar iškvietimas, ko gero, nebus pats ekonomiškiausias variantas. Jeigu planuojate darbus atlikti daugmaž vienu metu ir iškart, tada galima pagalvoti ir apie nuomą.

Kodėl verta rinktis betono siurblį?

Visų pirma, šie prietaisai yra labai mobilūs ir su jais reikiamus darbus atliksite greitai bei išlaikant aukštą kokybę. Labai svarbus aspektas yra tas, jog betono mišinys, kurį tiekia betono siurblys, nėra paveikiamas aplinkos – į jį nepatenka nešvarumai, įvairios priemaišos bei vanduo, todėl jis visuomet išlaikys geriausias savo savybes. Mobilūs prietaisai padeda be didelių rūpesčių transportuoti norimą kiekį betono net ir į sunkiai prieinamas vietas.

Tinkamą ras kiekvienas

Šie betono tiekimo prietaisai gali būti ne tik mobilūs – jei dažnai keisti lokaciją nėra privalu, galima rinktis ir stacionarius siurblius, kuriuos, reikalui esant, galėsite transportuoti, prijungę prie automobilio ar sunkvežimio priekabos. Jie neužima daug vietos, yra kompaktiški, tačiau pakankamai galingi, kad galėtų susidoroti su reikiamomis užduotimis. Jei vis tik reikės itin galingo siurblio didesniems darbams, labiau pravers mobilus betono siurblys.

Parašykite komentarą