Įmonė S’N’B nagų laką gamina nuo 2011 m. ir yra pirmoji pasaulyje vandens pagrindu pagamintų vaikiškų nagų lakų, kuriuos galima nuplauti vandeniu. Kokia jų paslaptis ir ar jie saugūs? Išsiaiškinkime tai.

Kokia yra Snails lakų sudėtis?

Snails nagų lakas susideda iš trijų pagrindinių komponentų: vandens (50%), poliakrilato ir natūralių dažiklių, gaunamų iš augalų.

Kodėl Snails lakai yra saugūs vaikams?

Šie lakai turi unikalią 9-Free formulę, kurioje nėra dibutilftalato, formaldehido, formaldehido dervos, tolueno, parabenų, kamparo, metilizotiazolinono, heksilcinamono aldehido ir kvapiųjų medžiagų. Taip, šie lakai nekvepia!

Be to, Snails lakai yra hipoalergiški ir nėra išbandyti su gyvūnais. Prancūzijos ir Graikijos laboratorijose atliekami griežti bandymai, kad jie atitiktų visus Europos saugos standartus. Taip pat lako buteliukuose nėra švino ir jie yra perdirbami.

Ar tiesa, kad Snails lakai nuplaunami vandeniu?

Taip, nagų laką lengva pašalinti nuo nagų: tereikia šiek tiek muilo ir vandens. Jei vaikas netyčia išliejo laką ant brangaus kilimo ar naujos suknelės, nereikės įnirtingai ieškoti tirpiklio: Snails lakai visiškai nuplaunami vandeniu nuo bet kokio paviršiaus! Ir kiekvienas lako sluoksnis visiškai išdžiūsta per 3 minutes.

Žinoma, toks lakas yra trumpalaikis, bet jei ant Snails lako užtepsite specialų viršutinį sluoksnį (ar bet kurį, kurį naudojate patys), tada prailginsite manikiūro patvarumą. Nors esame tikri, kad turint tokią gausią spalvų paletę, kurią turi Snails produkcija, merginos norės dažniau persilakuoti nagus 🙂

Ar populiarūs snails nagų lakai?

Tai yra vienas ir vienintelis vaikiškas nagų lakas, kurį saugu naudoti. Nors tai visiška naujovė šių dienų rinkoje, tačiau jau susilaukė didelio populiarumo.

Pabaigai

Gamintojas teigia, kad po atidarymo Snails lakai išlaiko savo savybes dvejus metus. Be to, jie gali sutirštėti, bet tai lengvai ištaisoma paprastu vandeniu, kurį reikia įpilti į buteliuką ir gerai suplakti. Tirpiklio naudoti negalima, nes lakai yra vandens pagrindo.

Snails nagų lakai gaminami su meile, ir tai pastebima ne tik prekės ženklo požiūriu į nagų lako saugumą, bet ir buteliukų dizaine!

Tikimės, kad Snails produkcija pradžiugins ne tik mažąsias, bet ir jų mamas, nes dabar nagų lakavimą galite patikėti vaikui nesibaiminant dėl ​​jo sveikatos.

Naudingas patarimas: lengviausias ir greičiausias būdas pašalinti Snails laką nuo vaikų nagų yra drėgnomis servetėlėmis! Kruopščiai patrinkite – ir galėsite bėgti perdažyti naujai 🙂

Parašykite komentarą