Namelio nuoma – tai puiki galimybė pamiršti ant pečių esančią naštą, nuolat galvoje besisukančias mintis apie darbą ar kitus rūpesčius, kadangi net ir vienos dienos atostogos gamtos apsuptyje visiškai pakeičia situaciją, pakelia nuotaiką, padeda atsipalaiduoti ir pailsėti nuo visos slegiančios rutinos.

Namelių nuoma tai būdas ne tik praleisti laisvalaikį, pailsinti savo protą, bet taip pat ir puiki galimybė švęsti šventes.

Kiek kainuoja namelio nuoma?

Pirmiausia reikia pabrėžti tai, kad internetas suteikia labai patogias galimybes susipažinti su kainomis. Taigi, Jums nereikia gaišti savo laiko skambinėjant ir domintis tokio tipo informacija. Viskas pateikiama labai patraukliai ir paprastai, tad pamatysite kainoraščius, kurie neturėtų Jūsų gąsdinti. Dažniausiai viena naktis kainuos nuo 50 eurų. O kadangi dideliame namelyje nesunkiai telpa net ir 5 asmenys – visa šeima gali už labai mažą pinigų sumą, smagiai praleisti laiką. Jeigu atostogaujate Lietuvoje – tokiu atveju leiskite sau gyventi 100 procentų. Tegul ir nakvynė būna karališka.

Ką gausite išsinuomavus namelį?

Namelio nuoma ne tik suteikia karališką lovą, tačiau ir daugiau pramogų, kurios dažniausiai ir paskatina įvertinti pramogas prie ežerų ar tiesiog gamtos apsuptyje. Pirmiausia, kartu su išnuomotų namelių dažniausiai gausite ir pirtį, tad nereikės rūpintis kur atsipalaiduoti.

Jeigu Jums reikės kokių nors paslaugų – viskuo už jus bus pasirūpinta:

  • Pirtis;
  • Kubilas;
  • Valtis;
  • Vandens dviračiai;
  • Irklentės;
  • Dviračiai;
  • Meškerės ir t.t.

Ir tai tik trumpas sąrašas paslaugų, kurias gausite išsinuomavus namelį.

Kaip pasirinkti namelį nuomai?

Lietuvoje namelių nuoma nėra naujiena. Kadangi daugelis žmonių naudojasi tokiomis galimybėmis – nieko keisto, kad yra ir pasiūla. Pasirinkti tinkamiausią namelį nebus lengva. Kuo tiksliau žinosite, ko Jums reikia – tuo lengviau pavyks atrasti. Labiausiai rekomenduojame internete skaityti kitų žmonių atsiliepimus iš kurių galima susidaryti nuomonę apie tam tikras suteiktas paslaugas. Jeigu neigiamų komentarų labai daug – galbūt neverta naudotis tam tikro namelių nuomos tiekėjo paslaugomis.

Gyvename tik kartą, tad tegul Jūsų atostogos būna smagios ir pilnos nuoširdžiausių nuotykių. Leiskite sau gyventi įdomiai, kaip kiekvienas iš mūsų yra vertas.

 

Parašykite komentarą