Kuomet naujuose ,,Huawei” įrenginiuose dingo ,,Google store”, mes nebegalime rekomenduoti pirkti šio mobilaus įrenginio. Tai yra paskutinysis modelis, kuriame dar ,,Google” išliko, tačiau neaišku kaip bus ateityje.

,,Huawei” turi savo oficialią programėlių parduotuvę, tačiau joje trūksta labai daug naudingų programėlių ir neaišku kada jos atsiras.

P30 dizainas

Huawei gamintojai yra linkę į fantastiškumą, tad nereikia nustebti, kad galime pamatyti vaivorykščių dizainus šiuose modeliuose.

Priekinė ir galinė dalis padengta Corning Gorilla Glass stiklu, kuris suteikia aukščiausios kokybės pojūtį.

Įrenginio apačioje yra USB-C ir 3,5 mm ausinių prievadai, o dešinėje garso reguliavimo mygtukai.

Šis ausinių lizdo buvimas šiek tiek stebina, nes ankstesnis modelis P20 to neturėjo. Nors gamintojas sukūrė ir belaides ausines ir ausines su USB-C jungtimi, lizdo grąžinti nereikėjo.

Šis mobilusis telefonas išsiskiria iš kitų su savo spalvingu korpusu.

Huawei P30 kamera

Nuo 2016 metų Huawei bendradarbiauja su Vokietijoje esančia fotografijos studija ,,Leica”, kuri gamino vieną iš pirmųjų telefonų su dviem kameromis P9. Dabartinis P30 pro modelis turi net keturias fotoaparatų sąrankas. Nors ir P30 turi tik tris kameras, tačiau atliekamos nuotraukos atrodo beveik identiškos P30 pro kamerai.

40 megapikselių fotoaparatas, 16 megapikselių itin plataus kampo fotoaparatas ir 8 megapikselių teleobjektyvas kuris atitiks visus jūsų poreikius.

Huawei P30 baterijos gyvybingumas

P30 turi 3650 mAh talpos bateriją, kurios pakanka, kad mobiliuoju įrenginiu galėtumėte naudotis visą dieną.

Galite žaisti žaidimus, klausytis muzikos, o optimizavimo funkcija jums praneš apie programas, kurios nenaudojamos ir eikvoja bateriją.

Visų telefonų baterijos greičiau senka, kuomet fotografuojate. O fotoaparatas yra vienas iš pagrindinių P30 privalumų, tačiau šiam modeliui tai nedaro daug įtakos ir akumuliatorius išlaiko ilgą laiką.

Sąsaja ir patikimumas

Huawei naudoja savo EMUI sąsają su Android 9 PIE, kuri nėra tokia inuityvi kaip įprastinė operacinė sistema.

Numatyta vartotojo sąsaja neturi programėlių bibliotekos, tad atsisiųstos programėlės bus atvaizduojamos pagrindiniame puslapyje.

 

Parašykite komentarą