Samsung-Galaxy-S22-apzvalga

Samsung Galaxy S22 yra pagrindinis S22 serijos modelis. Jis labai panašus į didesnį S22+, tačiau turi mažesnį 6,1 colio ekraną ir 3700 mAh bateriją.

S22 dizainas ir konstrukcija

Šis įrenginys yra:

  • Plonas ir lengvas.
  • Turi premium klasės dizainą.
  • IP68 reitingas.

S22 nėra revoliucinio dizaino ir atrodo labai panašus į Galaxy S21, tačiau rankoje jaučiasi aukščiausios kokybės. Jis turi aliuminio rėmą ir stiklinę priekinę ir galinę dalį su aukščiausios kokybės Corning Gorilla Glass Victus+ apsauga.

Įrenginyje naudojamas ekrane esantis ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis, kuris yra ypač greitas ir tikslus, palyginti su įprastais optiniais pirštų atspaudų jutikliais, esančiais kituose telefonuose. SIM dėklas yra apačioje ir leidžia naudoti iki 2 nano SIM kortelių su dviejų SIM kortelių konfigūracija.

Apskritai dizainas yra kompaktiškas, pažįstamas ir yra vienas geriausių telefonų, kuriuos galite nusipirkti, atsižvelgiant į surinkimo kokybę. Ekranas turi „Corning Gorilla Glass Victus+“ apsaugą, o telefonas nėra pristatomas su iš anksto įdiegta ekrano apsauga.

Samsung Galaxy s22 specifikos

Gamintojas ,,Samsung” aprūpino visus S22 linijos telefonus su naujaisiais mikroschemų rinkiniais. Procesorius yra suporuotas su 8GB RAM ir 128 GB arba 256 GB saugykla.

Nors ir procesorius yra stiprus, tačiau jo balai išlieka žemesni už Apple A15 Bionic. Tačiau tai nereiškia, kad šis mobilusis įrenginys yra lėtas. Jis turi daugiau galios, kad atliktų užduotis.

Taip pat tikimasi, kad S22 ateityje išleis mobilius įrenginius su didesne talpa, nes 256GB yra tiesiog per mažai.

Samsung Galaxy S22 programinė įranga

Visi šie įrenginiai turi ,,Samsung ONE UI 4.1″ ir naudoja ,,Android 12″.

Įrenginys palaiko 5G, tad galite mėgautis greitu ryšiu ir gauti tinkamą signalą. Tačiau Lietuvoje dar ne visur yra prieinamas 5G.

Samsung Galaxy S22 baterijos gyvybingumas

Vis dar nėra aišku, kodėl ,,Samsung” gamintojai sumažino baterijos talpą 300 mAh. Nors tai ir neturi didelės įtakos. Akumuliatorius turėtų atlaikyti pastovų 12 valandų naudojimąsi.

Parašykite komentarą