Aukštis: 58 – 64 cm
Svoris: 40 – 66 kg
Gyvenimo trukmė: 10-12 metų
Šunų veislių grupė: Mišrių veislių šunys

Akita Čiau

Akita čiau yra mišrių veislių šuo – Akita ir Chow Chow šunų veislių mišrūnas. Dideli, nepriklausomi ir ištikimi šuniukai paveldėjo keletą geriausių savo abiejų tėvų savybių. Akita čiau taip pat gali būti vadinamas Chakita. Nepaisant apgailėtino jų, kaip dizainerių veislės, statuso, šiuos mišrių veislių jauniklius galite rasti prieglaudose. Akita čiau yra tylūs, ir nors jie gali būti ne per daug meilūs, jie yra neįtikėtinai saugūs ir ištikimi. Patyrę šunų tėvai rekomenduoja! Treniruotėse turėsite daug pastangų, nes jie žinomi kaip valingi ir netgi gali būti užsispyrę. Akita Čiau būtų puikus papildymas aktyviai šeimai su vyresniais vaikais arba vieno žmogaus namuose, jei jie daug mankštinsis ir nebus palikti vieni ilgam laikui. Jie netiktų butui, bet tinkami namui su kiemu, kad būtų pakankamai vietos ištiesti kojas. Taip pat turėsite investuoti nemažai laiko į jų mokymą. Akita Chows būtų puikūs vaikščiojimo, bėgimo ar žygių draugai. Tai labai protingas šuo. Skatinkite juos ir būkite patenkinti!

Asmenybė

Kalbant apie šio mišinio tėvines veisles, akitos gali būti valingos ir atsargios nepažįstamų žmonių atžvilgiu, o čiau čiau dažnai apibūdinami kaip nuošalūs žmonėms, kurių nepažįsta. Dėl šio tėvų genetinio derinio Akita Chows yra puikūs sarginiai šunys ir kompanionai. Taip pat jis  dažnai apibūdinamas kaip protingas ir nepriklausomas mąstytojas, o tai reiškia, kad jums reikės juos treniruoti.

Sveikata

Ši veislė yra linkusi į kai kurias tas pačias sąlygas, su kuriomis susiduria akita ir čiau. Nors dauguma yra sveiki, kai kurie gali turėti keletą sveikatos problemų:

  • Entropianas
  • Progresuojanti tinklainės atrofija
  • Klubo diplazija

Maitinimas

Akita Chow dieta turėtų būti sukurta didelio dydžio veislei, kuriai reikia daug energijos ir mankštos. Ieškokite aukštos kokybės šunų ėdalo, kad galėtumėte kuo geriau maitinti. Kaip ir daugeliui šunų, geriausia laikytis šėrimo grafiko ir nepalikti maisto per dieną. Maitinimas du kartus per dieną gali būti idealus.

 

Parašykite komentarą