Aukštis: 41 – 58,4 cm
Svoris: 13.6 – 32 kg
Gyvenimo trukmė: 10-12 metų
Šunų veislių grupė: Mišrių veislių šunys

Apie veislę

Akita Pit yra mišrių veislių šuo – akitų ir amerikiečių pitbulterjerų šunų veislių mišrūnas. Sumanūs, saugūs ir ištikimi šuniukai paveldėjo keletą geriausių savo abiejų tėvų savybių. Taip pat kartais vadinami Pit Akita arba Akita Pit Bull. Šiuos šuniukus galite rasti prieglaudose. Šie žavūs šunys yra gana prisitaikantys ir gali klestėti mažesniuose namuose, kuriuose gyvena aktyvūs miesto gyventojai, nors jie geriausiai tinka didesniems namams ar šeimoms. Jei norite apsauginio šuns, kuris karts nuo karto patikrintų jūsų ribas, įspėtų apie bet kokius pavojus ir besąlygiškai mylėtų, Akita Pit gali būti jums tinkamas šuo!

 

Šuns asmenybė

Entuziastai nesakys, kad jų jaunikliai yra agresyvūs, nes Pit Bull mišiniai dažnai yra neigiami stereotipai. Tačiau jie sutiks, kad gali būti šiek tiek stiprios valios. Akita ir amerikiečių pitbulterjeras yra protingi ir tikrai gali būti užsispyrę. Laimei, kaip pasakys bet kuris Akita savininkas, šis mišrių veislių šuo nori įtikti. Jei sugebėsite nuosekliai treniruoti savo Akita , gausite ištikimą, mylintį ir trokštantį įtikti šuniuką. Kai kurios Akita Pits gali apsaugoti savo šeimos narius ir bandyti apsaugoti juos nuo nepažįstamų žmonių. Norint, kad jūsų Akita Pit netaptų pernelyg apsaugotas, būtina tinkama socializacija ir mokymas.

Sveikata

Ši veislė yra linkusi į kai kurias tas pačias sąlygas, su kuriomis susiduria ir akita bei amerikiečių pitbulterjeras.

  • Alkūnės ir klubo displazija
  • Progresuojanti tinklainės atrofija
  • Širdies ligos

Maitinimas

Ideali Akita Pit dieta turėtų būti sukurta vidutinio ir didelio dydžio veislei, turinčiai vidutinę energiją. Ši mišri veislė turi tendenciją priaugti svorio, jei yra permaitinama, todėl turėtumėte laikytis įprasto šėrimo grafiko ir nepalikti maisto per dieną. Būtinai apribokite ir jų skanėstus.

Parašykite komentarą